Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 16 червня 2008 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 5964 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 2
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 2
Пишуть вам батьки, діти яких після служби в армії пішли працювати в ВТК (колонію). За останній місяць в колонії було вже два бунти, останній 25 травня. Розбили школу, побили контролерів. Ке-рівництво колонії замовчує про ці випадки, турбуючись про свої погони та становище. Засуджені, відчуваючи безкарність, стають некеровані. Ми турбуємось про життя і здоров’я своїх дітей. Їм кажуть, що вони приймали присягу, а якщо хто й приїде з перевірками, ми скажемо, що нічого не було. Допоможіть, щоб про це стало всім відомо. Можливо, щось зміниться.
А ще на виробництві в колонії встановлюють обладнання по переробці пластикових пляшок. Його демонтували в Києві, бо для киян це шкідливо, а прилучани нехай дихають. Навколо колонії житлові будинки, дитячі установи, школа. Допоможіть усунути ці неподобства.
Ми поки що не ставимо своїх підписів, бо наші діти носять форму, яку, до речі, самі ж і купляють.
Ось такий лист надійшов цього тижня до редакції нашої газети.
Ще раніше по місту поповзли чутки, що оперативна ситуація в колонії складна, неблагополучна, що неповнолітні вихованці вийшли з-під контролю, влаштовують бунти непокори. Наша газета вирішила провести журналістське розслідування щодо ситуації в місцевому закладі пенітенціарної системи, де малолітні злочинці відбувають свій термін покарання. Отож, пряма мова співпрацівників колонії. Всі вони побажали залишитися у статусі інкогніто.
Один з контролерів: «Останнім часом працювати стало важко. Вихованці постійно створюють конфліктні ситуації, нещодавно побили двох моїх колег. Хуліганів посадили в дисциплінарний ізолятор. Взагалі, у нас всі зараз “виконують обов‘язки”, навіть начальник колонії. Більше немає що сказати, потрібно якось до пенсії допрацювати».
Працівник виробництва: «На зоні завжди були порядок і дисципліна. А ось коли нещодавно прийшов етап з маріупольської “малолітки”, все змінилося. Чужаки пожили трішки, роздивились і заявили – “на “красній” зоні жити не будемо, адміністрації підпорядковуватися не будемо, зона буде жити “чорним движом”. Живуть по мастях, в одній кімнаті – круті, зажрані, в іншій – середняки, окремо –»“обижені». В строю не ходять, палять, де захочуть. Контролери навіть зауваження ніякого зробити не можуть, у відповідь – грубість, нецензурна лайка. Це в кращому випадку... Ця “гуманізація і демократизація” не дозволяє в повній мірі карати тих, хто займається порушенням режиму в таборі. Не дай бог підзатильника дати за його ж провину, мене відразу звільнять. Контролер вже не має права навіть обшукати, як цього потребують норми режиму. Зате їм все дозволено - вони серед ночі можуть встати, піти на спортмайданчик і грати у футбол...».
Вчитель: «Сидять у більшості за крадіжки мобілок, велосипедів. Є вбивці, насильники, але дуже мало. Держава бідна, коштів на утримання не має, живемо за рахунок “гуманітарки”. Суд дає малолітнім умовно, відстрочки вироку, вони приходять, їм по 14 -17, а вже дві судимості на волі. Що робив? Бомжував, жив на горищі, в підвалі, читати не вміє. Зате постійно порушує режим утримання. Вихователі, начальники загонів після училищ, молоденькі, без досвіду, вони не вміють з ними працювати, старі, досвідчені кадри пішли...Деякі працівники, які лише років на п’ять старші, просто бояться їх».
Один з вихователів: «Так, бунти були, непідпорядкування були. В загоні “беспредєл” влаштовують. Вчителям сказали: ви жінки, ми вас не чіпатимемо. Багато працівників звільнилося, але це напряму не пов’язано з безпорядками. Заробили пенсію, та й пішли собі - охороняти банки будуть, будь-де роботу знайдуть... Тут важко когось звинуватити, в самій країні “беспредєл”. А заклади покарання давно вже руйнувалися самою державою. За останні 16 років було 3 великих скорочення, ротація кадрів привела не до кращого, фінансування обмежене. Колектив все робить, щоб навести лад, ніхто не сидить, склавши руки. Перевіряючі з Чернігова, Києва у нас постійно, наче приписалися... Городянам нічого не загрожує, ситуація стабілізується. Все буде нормально...Це ж діти, їх просто потрібно гарненько “приструнити”, що ми й робимо...».
Інший вихователь: «Та не було ніяких бунтів, роздули, з мухи слона зробили. Були окремі порушення режиму. Погралися трішки дітки у “воров”, своє “я” хотіли показати...Всі працюють, працює психологічна служба, режимники, оперчастина, школа...Пацани випускні екзамени складають, в цьому році 4 класи випускників... Обстановка навіть по-дитячому якась смішна. Все прийде в норму... Безперечно, контингент у нас складний, він таким став за останні часи. Мало хлопців, на яких можна покластися. Час породив нових малолітніх правопорушників, і вони зовсім не схожі на тих, що були раніше. “Злочинність” значно помолодшала, а пацани приходять інфантильні, не пристосовані ні до чого. Інколи диву даєшся, як це він міг злочин скоїти? Є й такі, що для них немає нічого святого...В цьому році колонії 45, все робиться для того, щоб гідно зустріти цю дату...».
Bonya, є там багато дітей, які вляпалися випадково.. так що не треба до всіх один підхід здійснювати
Ну да, ну да. Лена... нiчого випидкового не бувае. Сидить, значить шото утворив. Друге дело скоко дали, бо можуть слiдаки под шумок ще шось приплести. Таке сплош i рядом.
Отличительные черты настоящего свидомого:
"Доказательство недоказуемого, опровержение очевидного и доказанного".
L_M_L
Форумчянин
Номер: 540
З: Украина, Прилуки-Киев
Зареєстрований: 9 липня 2008 р.
Повідомлень: 112
Попереджень: 0
Нагороди:
а я знаю, шо є такі підлітки, які не винні яких підставили і все, а вони ж нікому нічого не докажуть, а є такі шо їхнє місце там, але до кожного потрібно знаходити підхід якщо там справдні педагоги і на сам перед люди
Засуджені підлітки відвідали Троїцький собор у Чернігові
Нещодавно до Чернігова завітала незвичайна туристична група. Це 10 найкращих, дисциплінованих та трудолюбивих засуджених-неповнолітніх із Прилуцької виховної колонії. Для вихованців це вже другий такий захід. Минулого разу вони відвідали Густинський жіночий монастир.
На сьогоднішній день у Прилуцькій колонії знаходиться біля 140 засуджених-неповнолітніх. Ці 10 вихованців у недалекому майбутньому покинуть стіни виправного закладу.
Вони приїхали без спецохорони та наручників. Зі слів одного із засуджених, останнього разу був у церкві у 2002 році. Цього разу вони відвідали історичні пам’ятки – Троїцький собор, Єлецький жіночий монастир. Ознайомились з життям і навчанням учнів духовного училища, покуштували монастирський обід.
Треба відмітити, що хлопці за допомогою лома та лопати очистили територію від льоду біля собору. А Сергій Єрмолаєв в ході екскурсії не зміг втриматись, щоб не зіграти на піаніно та гітарі. Він один із активних учасників художньої самодіяльності творчих гуртків, що діють на території колонії.
Це тільки один з епізодів діяльності адміністрації Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх по підготовці засуджених до виходу на волю, щоб вони зрозуміли, що основне їх завдання – звільнитися, прийти до своїх батьків і бути повноправним громадянином України.
Засуджені підлітки відвідали Троїцький собор у Чернігові
Точно, тема интересная, во вторник на 1+1 в ТСН показывали заключённых Прилукской колонии. Один из них в интервью сказал, как - то расплывчато - многозначно: Выйду, стану продавцом/предпринимателем, будет много денег у меня.......
И это так искоробленно прозвучало, что в подсознании отозвалось - точно, не дай Бог выйдет, кого - то обязательно "порешит" за те самые злополучные
мелочные деньги.
А вообще очень им сложно будет на свободе оказаться, чувствовалось с их
слов, что оторванные они полностью от этого мира и настоящей сложнейшей обстановки.
desperado
Равнение на средину!
Номер: 571
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 15 серпня 2008 р.
Повідомлень: 86
Попереджень: 0