На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Основні терміни та визначення
Повідомлення, пост (post), постінг (posting), мессага, месседж (message) - повідомлення, поміщене в конференцію її учасником.
Тема, топік (topic), гілка - початкове повідомлення і всі відповіді, коментарі до нього.
Назва теми - заголовок теми, ім`я теми, під яким вона буде видна в списку тем.
Сабж, subj (subject) - 1) назва теми; 2) предмет розмови, тема дискусії.
Розділ категорії - набір тем з певної тематики.
Категорія форуму - набір розділів, об`єднаних за певною ознакою.
Тематичні розділи - всі розділи форуму, за винятком розділу "Флейм".
Форум - всі категорії форуму.
Основний сайт - сайт priluki.info, при якому організований форум, фотогалерея, розділ новин і безкоштовних оголошень.
Особисті повідомлення, Приват, ПМ (private message) - сервіс для особистого приватного листування між учасниками форуму.
Учасник сайту - людина, яка зареєстрована на сайті priluki.info, для доступу до якого має свій власний унікальний нік і пароль, відомий тільки йому одному. Інші особи (що не знають пароля) не можуть відправляти повідомлення під цим ніком.
Незареєстрований учасник - учасник, який не пройшов етапу реєстрації на сайті, може писати повідомлення у форум, розміщувати безкоштовні оголошення, але не може брати участь в активному житті сайту, в голосуваннях, створювати власні галереї, коментувати фотографії і спілкуватися в чаті..
Відвідувач сайту - людина, яка читає теми форуму, не обов`язково відправляючи повідомлення, дивиться фотографії у фотогалереї, читає новини і проглядає оголошення. Відрізняється від учасника форуму тим, чим читач відрізняється від письменника.
Модерування, модерація (moderation) - комплекс заходів, здійснюваних адміністрацією сайту для збереження порядку на сайті, тобто дотриманню Правил сайту.
Модерування поста - порядок розміщення повідомлень у форумі, при якому вони не проходять попередню перевірку. Будь-яке конкретне повідомлення, написане учасником, розміщується в тему в реальному масштабі часу (і всі відвідувачі його бачать відразу); через деякий час повідомлення прочитує модератор і вирішує, чи відповідає воно правилам, і якщо не відповідає, то редагує його, або видаляє.
Попереднє модерування - порядок розміщення повідомлень у форумі, при якому вони проходять попередню перевірку. Будь-яке конкретне повідомлення, написане учасником, розміщується у форумі тільки після того, як його прочитує модератор і ухвалює рішення про публікацію повідомлення в темі; відвідувачі форуму не можуть бачити повідомлення, що не пройшли модераторську перевірку.
Самомодерування (самовільне модерування) - ситуація, коли учасник форуму, що не належить до адміністрації сайту, робить публічні зауваження іншому учасникові по його поведінці у форумі або фотогалереї.
Режим «тільки читання» (readonly) - тимчасова або постійна заборона на відправку повідомлень для конкретного учасника або групи учасників.
Бан (Ban) – заборона учасникові входити на сайт під своїм ніком і брати активну участь в житті сайту.
Повний бан – повна заборона входу на сайт конкретному учасникові.
Забаненний учасник - учасник, позбавлений права відповідати в теми, коментувати фотографій і спілкуватися в чаті.
Попередження (зауваження) - винесене модератором попередження учасникові про порушення ним Правил. Повний список попереджень учасникові розташований в його Профілі, його може побачити будь-який учасник сайту.
Адміністрація сайту - адміністратори і модератори сайту.
Модератор (Moderator) - довірена особа адміністраторів сайту, яке має права на форумі, в чаті і у фотогалереї здійснювати операції над темами, повідомленнями і коментарями до фотографій, а також робити зауваження, попередження учасникам.
Адміністратор (Administrator) - довірена особа власників сайту, яка має всі права модераторів на всьому сайті, плюс має право позбавляти зареєстрованих учасників реєстрації (видаляти їх з бази даних), а також міняти існуючі Правила.
Власник сайту - особа або група осіб, в приватній власності яких знаходиться сайт. Вони мають права на будь-які законні дії в рамках сайту, включаючи право на його ліквідацію.
Власник і адміністратор сайту priluki.info поєднується в одній особі.
Офтопік (Offtopic) - повідомлення, які мало відносяться або зовсім не відносяться до предмету дискусії. Наприклад, в темі "Допоможіть, комп`ютер не завантажується!" обговорення результатів футбольного матчу є офтопіком. Також в цій темі офтопіком буде обговорення дій адміністрації сайту, або диспут про те, чи підходить ця тема для форуму "Мобільний зв`язок".
Оверквотінг (overquoting) - надмірне цитування. Зустрічається, наприклад, коли учасник цитує велике повідомлення тільки для того, щоб написати під ним "Згоден".
Флейм (від англ. flame - вогонь, полум`я) - 1) емоційно забарвлені повідомлення, що переходять на обговорення особи (наприклад, що містять образи особистого, національного, релігійного, статевого або професійного характеру), з використанням певних прийомів риторики (наприклад, демагогія); часто характеризуються відсутністю конкретних аргументів і фактів. 2) словесна війна, суперечка заради суперечки, коли учасники забувають, із-за чого почалася розмова і сперечаються тільки для того, щоб переконати опонента в своїй правоті, або чужій неправоті, неважливо з якого питання (достатньо дрібного малоістотного приводу), нерідко із звинуваченнями в брехні, вимогою вибачень і інш. Як правило, такого роду флейм розгорається із-за неприязні (образи) між учасниками. 3) повідомлення, які відправляються у форум "Флейм".
Flame Wars (флеймовиє війни), або Holy Wars (релігійні війни) - безглузді спори (як правило, з широким використанням флейма), в яких учасники намагаються довести один одному перевагу однієї з декількох більш менш рівноцінних альтернатив (наприклад, спори "Intel проти AMD", "Windows проти Linux").
Троллінг - розміщення провокаційних або образливих повідомлень з метою викликати флейм і конфлікти між учасниками. Див. також статтю у Вікипедії "Троллінг".
Флуд (flood) - малозмістовні або безглузді повідомлення, що практично не несуть корисної інформації, балаканина і базікання по дурницях, ні про що. Як правило, подібні повідомлення можна безболісно видалити без збитку для розуміння суті розмови. До них, наприклад, відносяться короткі однорядкові фрази типу "Згоден!", "+1", "Аффтар жжот", "Аффтар, випий йаду!", або повідомлення, що містять тільки смайлики.
Флеймер - учасник, який систематично допускає флейм в своїх повідомленнях.
Флудер - учасник, який систематично допускає флуд в своїх повідомленнях.
Оффтопер - учасник, який систематично допускає оффтопік в своїх повідомленнях.
Троль - учасник, який займається троллінгом.
Чат (chat) - жвавий обмін короткими флудовимі повідомленнями в режимі реального часу.
Кросс-постінг (crossposting) - розміщення одного і того ж повідомлення в різні теми або різні форуми. На форумі подібне заборонене.
Сповістити модератора - спеціальний сервіс, за допомогою якого будь-який відвідувач форуму може швидко привернути увагу модератора до повідомлення, яке порушує правила. Для цього використовуйте посилання "Сповістити модератора", розташовану справа над повідомленням. (у планах)
Смайлик (смайл) - невелике (як правило, графічне) зображення, яке вставляється в текст повідомлень з метою передати емоції того, хто пише. Наприклад, смайлик або :) означає, що у автора повідомлення гарний настрій, він посміхається.
TIM TV OnLine

Сьогодні день народження у 3 користувачів: orij, STrat, jeck,

Сьогодні віртуальний день народження у 2 користувачів: ladat, vsa07,

Модератори: Helen, watt, Tyt24vcytki

Прилуки | Всі фотогалереї | Всі фотографії | Користувачі | Новини | Форум | Чат | Оголошення | Про сайт | Нагороди | Коментарі | Вгору
(C) 2002-2010 O-Design
Контакти На головну Пошук по сайту