На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Наш "міністр культури" Табачник навіть у думках живе в Росії! EU

31 серпня 2011 р. | Автор: crok | Переглядів: 1754 | Коментарів: 10
Новина  Наш "міністр культури" Табачник навіть у думках живе в Росії!
Наш "міністр культури" Табачник навіть у думках живе в Росії! Інцидент стався в рамках обласної конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області, повідомляється в сюжеті ТСН.

Під час свого виступу Табачник порівнював розвиток освіти в Україні та Росії.

http://www.youtube.com/watch?v=JPnWVi0Q58g&feature=player_embedded

"По вимірам Всесвітнього економічного форуму в Давосі,.. Україна посідає 56 місце, ми - на 72-му", - заявив Табачник.

Насправді ж за даними цього дослідження на 72 місці розташувалася... Росія!

Ніхто з присутніх не наважився поправити міністра.

За матеріалами Інтернет-ресурсів.


Коментарі (10 шт.):

1 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 31 серпня 2011 р., 04:32:19  Цитувати
жестяк
2 Дивитися профіль CHE CHE Дата: 31 серпня 2011 р., 06:50:37  Цитувати
Вот это все олицетворение нашей политической паранойи. Человек просто оговорился, ну оконфузился, с кем не бывает. А наши "патриеты" тут же цепляют это на знамена и лепят из этого пияр, как всегда недолуго и убого.)
3 crok (гость) Дата: 31 серпня 2011 р., 11:40:48  Цитувати
CHE, дорогой мой, якщо б таке "високопоставлєнноє тєло" щось таке бовкнуло б, скажімо, у Франції (ніхто ж не має сумнівів, що Франція - демократична держава!), вже через годину максимум воно було б викинуте з політики на смітник історії! І вся Франція аплодувала би стоячи!
Не віриш?! Ну тоді згадай, що було навіть не із "високопоставлєнним тєлом", а зі звичайним співаком, який представляв Францію на Євробаченні, якщо не помиляюся у 2010 році! Якщо не згадав, так я підкажу - він, згідно із правилами Євробачення на відборочному турі заспівав пісню на англійській мові! Але у французів відношення до Англії таке саме, як у Західній Україні до комуністів! Що там творилося у Франції! Його звинуватили майже у державній зраді! Прийшлося йому витратити дуже багато нервів і не тільки, щоб цей скандал зам’яти!!! Виправдовувався як тільки міг! І вже на остаточному конкурсі співав пісню виключно французькою, хоча це є пряме порушення правил Євробачення! Здається після цього навіть щось там у правилах змінили, щоб не було отакої "оказії"!
От як люди за свою культуру тримаються!
А у нас?! Якесь мурло і уві сні бачить себе "гражданіном ссср", але він у нас чомусь міністр і йому все сходить з рук, бо він - "нужний чєлавєк"!
Ми з такім "всєпрощєнієм" можемо дійти до того, що будемо письмові прохання до "влади" писати, щоб десь у підвалі нам дозволили згадати, що ми - українці...
Я, звісно, перебільшив, але це для того, щоб було зрозуміліше, до чого можемо докотитися!
4 crok (гость) Дата: 31 серпня 2011 р., 11:49:56  Цитувати
Є речі, стосовно яких не можна бути безхребетним, інакше - затовчуть, і найперше це зробить наш північний заклятий друг!
І особливо це не можна пробачати найвищим "слугам народа"! Бо через них сприймають всю країну, і тебе в тому числі! Мало того, що у нас "прєзік" такими янучизмами "блєщєт", що й Бушу-молодшому не снилися, так тепер і міністр культури і освіти "блєщєт" своєю "освітою"!
Не просто ж так колега по партії Колєсніков має до Табачніка відповідне ставлення!
5 crok (гость) Дата: 31 серпня 2011 р., 12:00:22  Цитувати
ось тільки що відкрив сайт УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-453902.html
"Томенко: Скоро ловитимуть тих, хто розмовляє українською на вулиці"
6 Дивитися профіль CHE CHE Дата: 31 серпня 2011 р., 14:00:53  Цитувати
crok (гость), во всех странах есть национально - озабоченые идиоты, Франция не исключение). Я вот то же пытался все таки выяснить и у своих друзей которые реально полоскают Табачника - за что? За какой професиональный сбой или ошибку? В ответ слышал лишь одно- он украинофоб) Вот это диагноз шароварного протеста против мифов и химер навязаных пиярщиками)
7 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 31 серпня 2011 р., 14:57:13  Цитувати
Льовочкін анонсував звільнення Табачника. Про Азарова промовчав

У структурі Кабінету міністрів України очікуються глибокі структурні зміни.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін на зустрічі з представниками ЗМІ.

"Буде багато змін в структурі Кабінету міністрів", - сказав він.

За словами Льовочкіна, очікуються кадрові зміни в ключових міністерствах.

"Основні фактори при кадрових змінах – професіоналізм і результативність", - сказав він.
На запитання, чи буде звільнено міністра освіти Дмитра Табачинка, Льовочкін відповів: "Поза сумнівом, так".

Він також не виключає можливості заміни деяких губернаторів областей.

Разом з тим можливість звільнення з посади прем’єр-міністра Миколи Азарова Льовочкін коментувати відмовився.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/08/31/6546044/
8 Дивитися профіль crok crok Дата: 1 вересня 2011 р., 02:44:35  Цитувати
Ну - нарешті! Як то кажуть - навіть "нужний чєлавєк" докудахтався! Шкода тільки, що дуже довго він при владі - багато води накаламутив у освіті зокрема... Всі ми в курсі хоча б його "художеств" із історією України, яка була якомога "удобнєє нарісована" для Росії, тобто - строго в курсі сталінського курсу історії неіснуючої імперії, всі велікодєржавниє міфи повторюються один в один! Читаєш "табачні підручники" і виникає нав’язлива думка - десь і колись я цю "історію ВКП(б)" вже читав! Таке враження, що совітський союз і не розвалювався... Мало того - половина підручників історії строго проімперська, а друга половина - потроху подана й справжня історія, десь скраєчку, але ж таки - прорвалася через "табачний дим"! І що саме цікаво - сам Табачник (у новинах ТСН) із єхидною усмішкою заявив - всі підручники історії будуть розповсюджуватись однаково, а вже на яку школу який варіант випаде - то вже справа випадку! Нескладно здогадатися, куди й яка партія підручників піде! Проімперська явно піде на Східну Україну... Тобто закладається справжня міна сповільненої дії - половина українських дітей знову буде вивчати "правільную" історію, знову українців будуть ділити на "наших" і "западенців", знову - спроба стикнути лобами простих людей! Ніяк кацапська імперія не додохне!
9 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 1 вересня 2011 р., 02:46:03  Цитувати
crok,
Цитата:Читаєш "табачні підручники"
дай читнуть
10 Дивитися профіль crok crok Дата: 1 вересня 2011 р., 02:55:17  Цитувати
та... далеко ходити не треба! сходи до будь-якого вчителя історії у школу, спитай, що там робиться! Я ось із цікавості слідкую за викладенням історії,.. нещодавно заглянув у підручник історії моєї племінниці... Жють! Двадцяти років незалежності там просто не існує! Тобто вони є, але... радянська історія подається так піднесено і так виключно "хвалєбно"...
І що найбільш спантеличує - наступний підручник історії викладає події зовсім інакше, чим попередній. Я у племінниці поцікавився - і як ви вчите історію! Вона сказала, що просто на цей предмет всі давно махнули рукою, бо навіть вчителі не знають, коли й куди повернеться викладання! Я спробував запитати її, щоб розказала, що вона знає про історію з 1900 року... Олекс,.. такої каші в голові я ще не бачив! Звісно, що ніяких дат і конкретики. А вона ж у класі - не остання по успішності!
І ще на днях я просто був "ошарашений"! Діти граються у моєї сестри у дворі... Якшо базарять між собою, просто... так балакають на "прілукском нарєчії", а як починають вже гру (конкретно - грали в "ресторан", тобто одна дитина - всі робітники ресторану, інші діти - тіпа, посєтітєлі) так неначе б то перемикач спрацьовує - всі починають балакать па-масковскі... тобто не просто по-російськи, а саме - на похабному "масковскам", із затягнутим "а", "здєньгі" і вся інша пахабєйщина... Я так збоку між-іншим спитав - а чого по-масковскі балакаєте?! Всі діти на мене подивилися із нерозумінням - а як же ще?! відповідь була така - так а так НАДА!
Але це ще не все. Вечором мала забігла у хату, мати їй - візьми он книжку, почитай, бо вже через два дні до школи. Давай, каже, інтєрєсно, шо ж там. Ну, книжка якась бєзобідна, дитяча... Мала сіла на диван, розкрила книжку,.. щось стала бекать-мекать... а потім із таким полегшенням - ха! так вона ж - на російській мові! І відклала в сторону.
А був неприємно здивований. Питаю сестру - так шо, шо на російській? В чому проблема прочитать?! А вона мені каже - ти, мабуть давно до школи заглядав! Це зараз так діти (я про звичайні масові школи) знають російську мову! Розмовляють майже як справжні масквічі, а читати, а тим більш - писати... ннє-є-є! Більш-менш для своїх років знають українську мову, по-українські читають... і все! Англійська мова вивчається,.. але то вивченням назвати не можна - так,.. просто якесь зазубрювання. Хоча - все залежить від викладача, але... хто з сучасних викладачів при їх мізерних получках буде дуже як то кажуть "упірацца"!
Отакі справи... Школа - середньостатистична, учні - теж середньостатистичні...