Вітамін D і його важливість для організму

26 березня 2021 г.   156
Вітамін D і його важливість для організму

Вітамін D прийнято вважати здебільшого “дитячим” вітаміном, пам'ятаючи про його роль у формування кісткової тканини та профілактики рахіту у дітей. Однак, не менш важливим цей вітамін є для жінок, особливо після 40 років, і ось чому:

  • вітамін D бере активну участь у регулюванні обміну вуглеводів та жирів, а значить його достатня кількість — запорука контролю нормальної ваги.
  • у період менопаузи гормональні збої призводять до активного вимивання кальцію з кісток і саме вітамін D допомагає його засвоювати.
  • оскільки жінки старше 40 років - у зоні ризику розвитку злоякісних новоутворень, а також цукрового діабету, їм необхідний вітамін D: він зменшує цей ризик на 60%.
  • вітамін D поліпшує настрій: період менопаузи супроводжується перепадами настрою, а інколи - і серйозними депресіями. Вітамін D стимулює вироблення серотоніну, гормону радості, і допомагає справитися з “хандрою”.
  • науковцями доведена роль вітаміну D у профілактиці таких захворювань, як остеоартрит, полікістоз яєчників, безпліддя, міастенія, розсіяний склероз.

Якщо ви вирішили підвищити рівень вмісту вітаміну D в організмі, пам'ятайте і про те, що його надлишок може зашкодити: зайвий кальцій відкладається у судинах, серці, нирках і легенях і призводить до закупорки артерій.

А визначити поточний рівень вітаміну D допоможе швидке та якісне лабораторне дослідження. “МедЛаб” пропонує аналіз крові на вміст вітаміну D2+D3.

Будьте обережними та бережіть власне здоров’я!

Для отримання будь-якої інформації телефонуйте нам за номером:
☎️ 093-6000-200


Останні новини

Інсульт — причини і фактори ризику
Інсульт — надзвичайно поширене захворювання яке, за даними медиків, «молодшає» та охоплює все ширші верстви населення. Детальніше
Запальні процеси органів сечовивідної системи
Серед запальних процесів органів сечовивідної системи досить часто зустрічається пієлонефрит, запалення канальців, інтерстиціальної тканини та чашечково-лоханкової системи нирок. Детальніше
Helicobacter pylori — чим вона небезпечна для нас?
Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі) — бактерія, що провокує розвиток захворювань гастродуоденальної зони: гастриту, дуоденіту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Детальніше
Вітамін D і його важливість для організму
Вітамін D прийнято вважати здебільшого “дитячим” вітаміном, пам'ятаючи про його роль у формування кісткової тканини та профілактики рахіту у дітей. Однак, не менш важливим цей вітамін є для жінок, особливо після 40 років Детальніше
Чому діти більш схильні до глистових інвазій?
Зазвичай протягом дня дитина неконтрольовано торкається безлічі предметів, у тому числі й на вулиці, а немовлята все прагнуть спробувати “на зуб”. В результаті дитячий організм - це ідеальне середовище для розмноження паразитів. Детальніше
Всі новини
Залиште своє ім'я та телефон
і ми Вам зателефонуємо!

Ваше ім'я: *

Ваш номер телефону: *

Ваше запитання чи повідомлення:

В який час Вам буде зручно
відповісти на наш дзвінок?