Медичний центр «МедЛаб Полісся». Наші партнери

Медична лабораторія «МедЛаб» представлена на ринку медичних послуг як українська багатопрофільна клініко-діагностична лабораторія з 1998 року. В даний час лабораторія включає в себе центральний офіс з власною лабораторією і центральним пунктом забору біоматеріалу, а також пункти забору в різних районах м.Києва. Відкрито 4 лабораторних центри: м.Вінниця, м.Луцьк, м.Тернопіль, м.Чернівці та створена розвинена регіональна мережа по всій Україні, яка об'єднує в собі більш ніж 90 пунктів забору біоматеріалу.

Основними цінностями лабораторії є сервіс і професіоналізм.

Завдяки власній лабораторії ми повністю контролюємо якість досліджень і видаємо результати максимально швидко. Підкріплюємо якісну діагностику клінічним досвідом лікарів, що підвищує точність досліджень.

Видача результатів аналізів здійснюється будь-яким зручним пацієнту способом: в Особистому кабінеті на сайті, по електронній пошті, в нашому центрі або з кур'єром.

Беремо аналізи у дітей від 0 років. Забір крові у малюків роблять кваліфіковані медичні сестри, після процедури кожна дитина отримує «Іменну грамоту за хоробрість».

Так само наші пацієнти можуть отримати послугу взяття аналізу у себе вдома або в офісі, скориставшись викликом медичної сестри додому.

Дотримуємося права пацієнтів на анонімність і конфіденційність їх особистої інформації.

Утримуємо доступні ціни.

Щоб забезпечити високу якість і точність результатів, ми закуповуємо тільки сучасне діагностичне обладнання провідних світових виробників: Siemens, Sysmex, Phadia AB, Beckman Coulter, Corbet Research, Roche Diagnostics Intermational Ltd, ДНК-технологи та ін., використовуємо реагенти відомих компаній, зареєстрованих і сертифікованих в Україні.

Медичне обладнання, яким оснащена лабораторія, дозволяє в короткі терміни здійснювати всі види загальноклінічних, біохімічних, бактеріологічних, імунологічних, цитологічних та інших тестів. Впроваджуються найсучасніші технології і практики в лабораторних процесах. А також підтримуються всі стандарти якості, достовірності та надійності.

Медична лабораторія має Ліцензію на медичну практику, Свідоцтво про атестацію Укрметртестстандарту на право проведення лабораторних досліджень, Сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001: 2008 для медичних лабораторних досліджень, що свідчить про високу якість виконуваних аналізів, на сучасному технічному оснащенні та високу кваліфікацію медичного персоналу.

Спектр лабораторних досліджень, які виконуються в МедЛаб, включає:

 • гематологічні дослідження
 • загальноклінічні дослідження
 • дослідження гемостазу
 • біохімічні дослідження
 • коагулогічні дослідження
 • гормональні дослідження
 • генетичні дослідження
 • імунологічні дослідження
 • гістологічні дослідження
 • онкологічні дослідження
 • алергологічні дослідження
 • діагностику паразитарних інфекцій
 • ПЛР-діагностику
 • визначення маркерів запального процесу
 • аутоіммунну діагностику
 • лікарський моніторинг
 • пренатальний скринінг

Для забору крові ми використовуємо тільки одноразові вакуумні системи, і унікальне штрих-кодування, яке виключає можливість випадкової підміни пробірок.

Проводимо подвійне підтвердження всіх результатів аналізів - технологічне та медичне. Забезпечуємо постановку підтверджуючих тестів в разі позитивних результатів скринінгових досліджень

Строго дотримуємося температурного режиму зберігання біоматеріалу та способів його транспортування.

Для зручності пацієнтів працює call-центр і своєчасне СМС-оповіщення про готовність результатів аналізів, які можна отримати в особистому кабінеті і по електронній пошті. Також доступні консультації лікарів за результатами досліджень.

Останні новини

Інсульт — причини і фактори ризику
Інсульт — надзвичайно поширене захворювання яке, за даними медиків, «молодшає» та охоплює все ширші верстви населення. Детальніше
Запальні процеси органів сечовивідної системи
Серед запальних процесів органів сечовивідної системи досить часто зустрічається пієлонефрит, запалення канальців, інтерстиціальної тканини та чашечково-лоханкової системи нирок. Детальніше
Helicobacter pylori — чим вона небезпечна для нас?
Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі) — бактерія, що провокує розвиток захворювань гастродуоденальної зони: гастриту, дуоденіту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Детальніше
Вітамін D і його важливість для організму
Вітамін D прийнято вважати здебільшого “дитячим” вітаміном, пам'ятаючи про його роль у формування кісткової тканини та профілактики рахіту у дітей. Однак, не менш важливим цей вітамін є для жінок, особливо після 40 років Детальніше
Чому діти більш схильні до глистових інвазій?
Зазвичай протягом дня дитина неконтрольовано торкається безлічі предметів, у тому числі й на вулиці, а немовлята все прагнуть спробувати “на зуб”. В результаті дитячий організм - це ідеальне середовище для розмноження паразитів. Детальніше
Всі новини
Залиште своє ім'я та телефон
і ми Вам зателефонуємо!

Ваше ім'я: *

Ваш номер телефону: *

Ваше запитання чи повідомлення:

В який час Вам буде зручно
відповісти на наш дзвінок?