Форум | Чат |
Форум » ПРИЛУКИ
» Новости Прилук
Просмотр темы: 'Розвалюємо Театральну площу! (Вже потихеньку-помаленьку починаємо нищити красиву площу!)'
Просмотров: 74048 | Ответов: 112
| Страницы: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
crok (Парень)
OFFLINE
Пост №1
Добавлен: 02.06.2008, 12:38
Вчора, 1 червня вночі звернув увагу на те, що деякі світильники вже відламані по живому! або скручені! А ще раніше звернув увагу - лавки поперетягані хтозна-куди й під дерева! Хтось вважає, що він краще розбирається у архітектурі ніж той, хто проектував площу! А площа ще ж не закінчена! Ще не всі фонарі встановлені навіть! Пройшло тільки 13 днів!
Навіть навпроти мерії, біля Шевченка одну лавку вже скомунізділі пі*араси! :sm23:
Оце наша культура! Мені на друкування приносили фото, де вже й на голову Яковченку деякі дівчата здерлися! Що вони від нього хотіли?
-----
Сообщение редактировалось 1 раз. Последнее редактирование: crok (2 2008 , 12:39:28)
LIZARD (Парень)
Начальник модераторов
OFFLINE
Пост №41
Добавлен: 03.06.2008, 21:04
porosytenkokoly, а шо? Немчури шото в Прилуках на театральной площиди утаворили? :-o Про шо мова?
Ти слухай Крока. Вiн толк у всьому знае. А шо не знае, в вiкiпедiйi пидчита. :D
porosytenkokoly (Парень)
OFFLINE
Пост №42
Добавлен: 03.06.2008, 21:13
та не! то аноним побував у египте, и взявся доказувать шо немцы таки самы як хохлы!
porosytenkokoly (гость)
Пост №43
Добавлен: 03.06.2008, 21:20
Тон трохи збав. Не тільки в Єгипті я їх бачив, а і в Словаччині і в нас в Дніпропетровську на футбольні матчі приїжджали. І обригували у нас під общагою клумби вони.Вдома 100% такого не роблять.Культура нації заключається не тільки в тому, як ти себе ведеш вдома,а і як ти себе можеш показати в світі.Але тема повторюю не про це.Питання залишається відкритим, як зберегти площу.
Casey (Парень)
OFFLINE
Пост №44
Добавлен: 03.06.2008, 21:35
Аноним (гость), porosytenkokoly, лични сообщения в личний ящик!!! :sm23: :sm23:
porosytenkokoly (Парень)
OFFLINE
Пост №45
Добавлен: 03.06.2008, 21:35
гость! тон сбалять не собираюсь! бо мене такий народ як ты кумарыть по сами помидоры! як начинають шось росказувать ...не бувши там николы! типа чюв! чюв дзвин та незнаю де вин! це про таких як ты! повторяю! немчюра, це фашисты по жизни! но в плане культуры, так поучиться всёму свиту надабы! а такой свынюци як хохол и молдаван, в перву очередь!цэ касалось и мене 11ть лет назад, а ныне касаецьця и тебе! так шо успокойся! я тоже самокретичный! но [censored] абы шо бо чюв непозволю! да и то шо ты бачив в словакии...це незначить шо вси таки! е и хохлы культурни!
_____________________________________________________________________
Последне китайске!! :sm23:
-----
Сообщение редактировалось 1 раз. Последнее редактирование: Casey (3 2008 , 21:40:23)
LIZARD (Парень)
Начальник модераторов
OFFLINE
Пост №46
Добавлен: 03.06.2008, 21:40
crok: | Правда. (гость),
Для мене всі пам’ятники - офіційні! А то так добалакаємось до здавання на металобрухт всього, шо неугодно всякім путіним!
А якщо "всё будет донбасс" - я перший піду в ліс з автоматом! |
:D :D :D а Путин тут хоч при чом? :D :D :D
Ти мо не жди "всё будет донбасс", а по-трошку у лiс отчалюй? :=)
Helen (Девушка)
Блукаюча зірка
OFFLINE
Пост №47
Добавлен: 04.06.2008, 00:02
А от цікаво - всі тут говорять про культуру, про вихованість, про порядок...
Скажіть таке -коли ви бачите отих отморозків, бидло, яке смітить, яке пересуває лавочки - ваші дії?
Да я впевнена на 90%, що більшість з наших дописувачів - тихо пройде повз порушників правопорядку, не сказавши ні слова зауваження.
porosytenkokoly (Парень)
OFFLINE
Пост №48
Добавлен: 04.06.2008, 00:21
смотря хто пройде, и мимо кого! якбы там сыдив отой но коло хамера стоить, так я мо и промовчам! а як бы який алкаш, шоб я в соби уверен був, по яелам настучавбы! так шо ты по соби не ровняй! канешноб ты провочалаб! :sm40:
minorchik (Девушка)
Юлька-хохотулька!
OFFLINE
Пост №49
Добавлен: 04.06.2008, 10:54
Якшо він алкаш, то йому хоть стучи хоть ні, все одно двері закриті. Шо ти з нього візьмеш?
Whiteman (Парень)
КТУЛХУ
OFFLINE
Пост №50
Добавлен: 04.06.2008, 11:04
: | А от цікаво - всі тут говорять про культуру, про вихованість, про порядок...
Скажіть таке -коли ви бачите отих отморозків, бидло, яке смітить, яке пересуває лавочки - ваші дії?
Да я впевнена на 90%, що більшість з наших дописувачів - тихо пройде повз порушників правопорядку, не сказавши ні слова зауваження. |
А ти своїм здоровьям ріскнеш? :D
Аби шось сказонуть!!!!!!!! :sm34:
| Страницы: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Добавить сообщение в тему 'Розвалюємо Театральну площу!'
:
.