Форум | Чат |
Форум » РАЗНОЕ
» Государство и общество
Опрос: ' За якого кандидата ви готові проголосувати в другому турі ( )'
Просмотров: 26818 | Ответов: 21
| Страницы: | 1 | 2 | 3 |
Варианты ответа:
№ | | Вариант ответа |
1. |
| Віктор Янукович |
2. |
| Юлія Тимошенко |
Опрос открыт 18 2010
Ограничений по времени нет.
Прошло 5631 дней.
Количество сообщений, необходимых для принятия участия в опросе: 0
Количество дней проведенных на сайте, необходимых для принятия участия в опросе: 5
Гости не могут принимать участие в опросах!
Проголосовали 9 пользователей:
Fiks, rusll, Bonya, CHE, Helen, tim_support, Sterva, McLay, OLEX
CHE (Парень)
OFFLINE
Пост №1
Добавлен: 18.01.2010, 21:14
Результати виборів по нашому 212 виборчому округу:
Результати голосування по територіальному виборчому округу
Вибори Президента України 17 січня 2010 року
Чергові вибори Президента України 17.01.2010
Регіон Чернігівська
Територіальний виборчий округ № 212
% оброблених протоколів по округу 100.00
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу 101 042
% виборців, які не підтримали жодного кандидата 2.40
Кандидат Графік % ЗА Голосів ЗА
Тимошенко Ю. В. 51.58% 52 126
Янукович В. Ф. 12.83% 12 971
Тігіпко С. Л. 9.66% 9 768
Яценюк А. П. 5.60% 5 668
Симоненко П. М. 3.72% 3 761
Литвин В. М. 3.54% 3 580
Гриценко А. С. 2.85% 2 880
Ющенко В. А. 2.41% 2 436
Тягнибок О. Я. 1.17% 1 190
Мороз О. О. 1.09% 1 106
Костенко Ю. І. 0.41% 422
Супрун Л. П. 0.30% 308
Противсіх В. В. 0.25% 261
Богословська І. Г. 0.21% 222
Пабат О. В. 0.14% 142
Ратушняк С. М. 0.11% 117
Бродський М. Ю. 0.09% 101
Рябоконь О. В. 0.06% 68
:sm43:
-----
Сообщение редактировалось 3 раз. Последнее редактирование: CHE (18 2010 , 21:16:59)
EMINEM (Парень)
OFFLINE
Пост №11
Добавлен: 26.01.2010, 22:49
Кирилл (гость), Добре сказав)) Прийду)) :-) :-) :-) :-) :-)
Микола (гость)
Пост №12
Добавлен: 28.01.2010, 17:50
http://www.pravda.com.ua/articles/4b604afcc7c0a/view_print/
Помилуйте, дядюшка, - сказал я полушепотом, - да ведь это просто дурак, набитый дурак!
- Что ж делать, братец? - отвечал тоже шепотом дядя, - уверяют кру- гом, что умен и что это все в нем благородные свойства играют
Село Степанчиково и его обитатели (Федор Достоевский)
serennisima (Девушка)
♎
OFFLINE
Пост №13
Добавлен: 29.01.2010, 11:05
CHE, а ви за кого збираєтесь? бо ваш Яценюк призиває за "не підтримую жодного", а такого варіанту в опросі нема..))
Микола (гость)
Пост №14
Добавлен: 29.01.2010, 12:14
ЯНУКОВИЧ ПОРАДУВАВ ЛІТЕРАТУРНИМ КОНФУЗОМ. Тепер із Чеховим
П‘ятниця, 29 січня 2010, 09:41 Віктор Янукович обіцяє у разі перемоги на виборах президента підписати указ про реставрацію будинку-музею російського письменника Антона Чехова - "Білої дачі" в Ялті.
Як повідомляє УНІАН, в ефірі держтелерадікомпанії "Крим" у четвер Янукович заявив, що пам‘ятає про ювілей Чехова.
При цьому кандидат у президенти від Партії регіонів назвав Чехова його спочатку "українським, російським письменником", а потім - поетом.
"Я знаю і пам‘ятаю про те, що в ці дні святкується 150-річчя творчості Чехова - українського, російського письменника, ну, а взагалі-то правильніше буде сказати: діяча світової культури", - сказав Янукович.
"Ялтинці мають знати, запишіть: у 2010 році в обов‘язковому порядку буде указ президента про реставрацію і відновлення будинку-музею Чехова", - заявив він.
"Я його підпишу, цей указ, і ми з вами матимемо будинок-музей, за який нам не соромно буде, щоб і жителі України, й інших країн, приїздивши до Ялти, приїздивши до Криму, могли побачити визначні пам‘ятки і біографії, і історії цього прекрасного поета, великого поета :D :=) :=)Антона Павловича Чехова", - сказав Янукович.
29 січня відзначається 150-річчя з дня народження російського письменника, драматурга Чехова.
CHE (Парень)
OFFLINE
Пост №15
Добавлен: 29.01.2010, 17:16
: | CHE, а ви за кого збираєтесь? бо ваш Яценюк призиває за "не підтримую жодного", а такого варіанту в опросі нема..)) |
serennisima, серенька, :sm56: будь - яке голосування -проти всих або не прихід на вибара, є голосуванням за зека - рицедивіста. Отже я притримуюсь точки зору що така людина як Янукович не може очолювати Україну, отже іду і голосую за Юлю(при всіх запереченнях і але), чого і вам раджу. Саме тут наші думки з поважним Арсенієм Петровичем кардинально різняться! :sm56:
-----
Добавлено 29 января 2010 г., 17:31:51:
Микола (гость), ось ше -
Новий конфуз Януковича: говорячи з Давосом, переплутав рік
П‘ятниця, 29 січня 2010, 16:24
Кандидат у президенти Віктор Янукович допустив чергову помилку під час прямого включення з Запоріжжя до Давосу, де проходив український ланч.
Присутній у залі боксер Віталій Кличко запитав у Януковича про перші кроки в разі обрання президентом.
"Моя задача - створення стратегії України до 2010 року", - сказав Янукович під час відповіді. Після цього в залі почувся сміх, оскільки 2010 рік зараз вже надворі.Янукович оголосив, що на посаді президента він ставить собі завдання "боротися з корупцією і провести реформу судової системи".
За його словами, це неможливо зробити без більшості у Верховній Раді.
"Нам треба об‘єднати політиків у парламенті. Всі рішення приймаються в парламенті, без нього рухатися не можна", - сказав Янукович.
"Буде або нова коаліція в парламенті після виборів президента, або майбутня коаліція після дострокових парламентських виборів", - додав політик.
Як відомо, Янукович у четвер вчергове продемонстрував своє знання світової літератури.
Говорячи про російського письменника і драматурга Антона Чехова, лідер Партії регіонів назвав його "українським поетом".
Tyt24vcytki (Парень)
Ночной дозор
OFFLINE
Пост №16
Добавлен: 29.01.2010, 18:15
CHE: | будь - яке голосування -проти всих або не прихід на вибара, є голосуванням за зека - рицедивіста. |
Хто оце такє придумав, чому повинні саме за нього буть оті голоси, тих хто не голосував зовсім? Розтолкуйте толком, кому з них краще продати свій голос.
Потім сам на себе хоч не буду ображатися.
Бо послухаю, подивлюсь про Януковича - наче дядько гарно все обіцяє (а сам заграбастав Межигір‘я та й дійсно тюрьма за його плечима), з ним наче все ясно і однозначно, як він сам полюбляє казати.
Повернувся, там "бідна" Юля цілий вечір розпинається - "Украина прежде всего". Тільки питання, для кого Україна? Для себе і свого оточення, олігархів.
Ото порекомендуйте краще з свого боку, потім буде хоч на кого звернути.
OLEX (Парень)
З Новим Роком!
OFFLINE
Пост №17
Добавлен: 29.01.2010, 18:17
Tyt24vcytki,
: | Хто оце такє придумав, чому повинні саме за нього буть оті голоси, тих хто не голосував зовсім? |
Того шо менше буде голосів за Тимошенко.
CHE (Парень)
OFFLINE
Пост №18
Добавлен: 29.01.2010, 18:54
Tyt24vcytki, в Донецкой и Луганской области более 5500000 изберателей и прибавте еще сюда Крымских 2000000 - абсолютное большинство за зека. Соотнесите с нашими Черниговскими 900000 изберателей которые за Юлю. Вследствии этого каждый голос - против всех или неприход на участок значительно повышает шансы уголовника - рецедивиста Януковича прийти к власти стараниями этих феодальных владений регионов. :sm56:
-----
Сообщение редактировалось 1 раз. Последнее редактирование: CHE (29 2010 , 18:59:47)
Tyt24vcytki (Парень)
Ночной дозор
OFFLINE
Пост №19
Добавлен: 02.02.2010, 13:57
CHE: | я притримуюсь точки зору що така людина як Янукович не може очолювати Україну, отже іду і голосую за Юлю (при всіх запереченнях і але) |
Знову теж саме!
Как получилось с результатами выбора относительно действующего президента в первом туре, все увидели, и он сам, как не надо работать. В истории, в мире такого ещё не было, что-бы работающий президент набрал так мало голосов. Набранные голоса явно показали, что не такая политика нужна нашему народу. А она будет продолжаться.
Ну почему вы такие зашоренные? Почему идёте на поводу и действительно не выбираете согласно своего требования, а не того которое вам снова предлагают?
CHE, если они оба не могут возглавлять страну (это же утверждаете не только Вы и я), то почему же должны выбирать кого-то именно из них?
OLEX (Парень)
З Новим Роком!
OFFLINE
Пост №20
Добавлен: 02.02.2010, 14:41
Tyt24vcytki,
: | почему же должны выбирать кого-то именно из них? |
щоб не позорити країну :sm38:
| Страницы: | 1 | 2 | 3 |
Добавить сообщение в тему ' За якого кандидата ви готові проголосувати в другому турі'