Форум | Чат |
Вход для пользователей:
Форум » РАЗНОЕ » Природа

Просмотр темы: 'До Землі наближається комета з антихвостом '
Просмотров: 36843 | Ответов: 26 | Страницы: | 1 | 2 | 3 |

Helen (Девушка)
Блукаюча зірка
OFFLINE
Пост №1
Добавлен: 21.02.2009, 17:21

До Землі наближається комета з антихвостом
До Землі наближається унікальна комета C/2007 N3 (Лулінь), відкрита китайськими астрономами в серпні 2007 року. 24 лютого комета з антихвостом і роздвоєним звичайним хвостом знаходитиметься на мінімальній відстані від Землі, її можна буде побачити неозброєним оком.

Раніше астрономи Гарвард-Смітсоніанського астрофізичного товариства передбачали, що 24 лютого блиск комети досягне 6 зоряної величини, тобто близько від порогу видимості неозброєним оком. Проте комета перевершила їх очікування: до цього часу вона досягла 5 зоряної величини і продовжує рости.

Комета, крім роздвоєного основного хвоста, виділяється антихвостом - досить рідкісним феноменом, що не спостерігався у яскравих комет останніх десятиліть. Згідно поточним науковим уявленням, він утворений згустком пилових частинок, що поширилися по орбіті комети і помітний для земних спостерігачів унаслідок унікального розташування нашої планети в площині орбіти комети.

Антихвіст і основні хвости комети добре помітні на знімку комети, зробленому астрономом-любителем Крісом Бреннаном 24 січня 2009 року на о. Барбадос за допомогою 180-мм телескопа. Спостерігати її можна в передсвітанковий час.

В даний час Лулінь знаходиться в сузір‘ї Терези і зміщується у бік Деви.


http://news.studclub.poltava.ua/new/19007

хтось буде фоткать?

да я я я (гость)
Пост №11
Добавлен: 24.02.2009, 12:22

Пацики :) а як її побачити?тобто як знати з якої сторони вона? це шо бігать в 6 утра с фотиком в трусаї і шукать де ця Лулінь :sm46:

OLEX (Парень)
З Новим Роком!
OFFLINE
Пост №12
Добавлен: 24.02.2009, 13:32

написано ж:
:В даний час Лулінь знаходиться в сузір‘ї Терези і зміщується у бік Деви.

:sm35:

-----
Сообщение редактировалось 1 раз. Последнее редактирование: OLEX (24 2009 , 13:45:22)

Frankinshtain (Парень)
Dj beast
OFFLINE
Пост №13
Добавлен: 24.02.2009, 13:42

да я я я (гость):Пацики а як її побачити?тобто як знати з якої сторони вона? це шо бігать в 6 утра с фотиком в трусаї і шукать де ця Лулінь
десь біля Полтави :sm60:

Tania (Девушка)

OFFLINE
Пост №14
Добавлен: 24.02.2009, 17:55

ШО це лулинь? :=) луна? :sm60:

-----
Добавлено 24 февраля 2009 г., 17:56:57:

аааааа..ясно комета.... :=)

-----
Добавлено 24 февраля 2009 г., 17:57:36:

так хтось йии бачив?

Helen (Девушка)
Блукаюча зірка
OFFLINE
Пост №15
Добавлен: 24.02.2009, 20:40

Ось вона, родіменькая :-)



Tania (Девушка)

OFFLINE
Пост №16
Добавлен: 24.02.2009, 20:45

Helen:Ось вона, родіменькая

,без антихвоста..опять журналисты набрехалы :sm60:

Tyt24vcytki (Парень)
Ночной дозор
OFFLINE
Пост №17
Добавлен: 24.02.2009, 21:10

Комета Лулин оказалась гораздо ярче, чем предполагалось. Это связано с более активным процессом стечения газов. 24 февраля комета окажется в созвездии Льва, а значит, ее можно будет наблюдать в нашем регионе в обычный бинокль. Комета пролетит над Землей на расстоянии в 145 раз большем, чем расстояние от Земли до Луны.
Комета уникальна также своей формой. Она напоминает самолет, то есть у нее есть два крыла и хвост. Возможно, это связано с тем, что крылья, хвост и ядро кометы сформированы разным веществом. Недавно случилась сенсация: хвост космического тела оторвался, что говорит об особенностях космической погоды, которые еще не изучены.

BOBAH_BOBA (Парень)

OFFLINE
Пост №18
Добавлен: 24.02.2009, 22:42

тю шото за комета якась бракована

Tyt24vcytki (Парень)
Ночной дозор
OFFLINE
Пост №19
Добавлен: 25.02.2009, 01:00

BOBAH_BOBA: комета якась бракована


не, не бракована комета, то погода над нею познущалась, а як відомо - У природы нет плохой погоды, каждая погода благодать, а тем более космической погоды.

dragon (Неизвестный)

OFFLINE
Пост №20
Добавлен: 16.11.2009, 19:18

До Землі наближається «Планета X» – Нібіру



Вже в травні земляни побачать небесне тіло, яке в 2012 році може змінити долю нашої цивілізації. Стародавнє пророцтво про «червону зірку», наближення якої до Землі несе глобальні зміни, виявилося реальністю - вже через декілька тижнів червону крапку, яка насувається, можна буде бачити на небосхилі. Це - легендарна Нібіру, «Х-планета», «планета диявола».

З інтервалом 3600 років вона пролітає по своїй орбіті поблизу Землі, викликаючи повені, землетруси і інші катаклізми, які всякий раз міняють хід розвитку цивілізації.
- Нібіру - це ніби примара із стародавніх прогнозів, - говорить дослідник цієї планети Юлія Сумік. - Про неї писали і жерці майя, і стародавні шумери, і астрологи єгипетських фараонів. Але для сучасних астрономів Нібіру стала відкриттям, її стали вивчати лише не так давно.

Наразі вчені, оснащені найсучаснішою технікою, збирають інформацію про невідому гостю, Нібіру невблаганно рухається у напрямку до Землі.



Прогноз

Нібіру, один з найтаємничніших об‘єктів космосу, мешканцям Південної півкулі Землі можна буде спостерігати у вигляді червоної крапки вже 15 травня 2009 року. А до травня 2011-го її побачать і в Північній, вона буде рости в розмірах. 21 грудня 2012-го Нібіру виглядатиме як друге за розміром Сонце. Але червоного, кривавого кольору.

Американський вчений і письменник Алан Елфорд стверджує, що вже 300 тисяч років на планеті Нібіру існує високорозвинута цивілізація. Астронавт Едгар Мітчелл, який побував на Місяці, теж заявляє: «Прибульці існують».

- Я вірю, що зовні нашої планети існує життя, і прошу уряд розсекретити всю зібрану у зв‘язку з цим інформацію, - сказав він в інтерв‘ю з журналістом «Life».

Вчені припускають, що вплив «планети диявола» буде недобрим: 14 лютого 2013-го, коли Земля проходитиме між Нібіру і Сонцем, можливий глобальний катаклізм. Магнітні полюси перемістяться, і нахил нашої планети зміниться! Сильні землетруси і потужні цунамі принесуть біду багатьом континентам, і перш за все Америці. Але після 1 липня 2014-го Нібіру рушить геть від Землі по своїй орбіті.

Планету Нібіру могутні телескопи зафіксували вперше в 1983 році. Тоді американські вчені Томас Ван Фландернс і Річард Харрінгтон заявили, що планета має сильно витягнуту еліптичну орбіту. Її маса складає від 2 до 5 мас Землі, відстань від Сонця близько 14 мільярдів кілометрів.


Давнина

З‘ясувалося... що про цей містичний космічний об‘єкт було відомо ще тисячі років назад. У стародавніх оповідях планета, яка несе Землі біду, описується як «друге Сонце» - яке «світиться», «блискуча», «з сяючою короною». Наші предки вважали Нібіру «кораблем, на якому живуть Боги». Параметри руху планети Нібіру настільки вражаючі, що багато астрономів схильні вважати її штучно створеним і керованим гігантським космічним судном.


Сонце

- Земля переживає закінчення епохи «п‘ятого Сонця», - пояснює Юлія Сумік. - За календарем майя, кінець «п‘ятого Сонця» датується 2012 роком. По астрологічних картах майя, «перше Сонце» тривало 4008 років і було зруйноване землетрусами. «Друге Сонце» тривало 4010 років і було знищене ураганами. «Третє Сонце» тривало 4081 рік і лягло під вогненним дощем, що пролився з кратерів величезних вулканів. «Четверте Сонце» тривало 5 026 років, а потім трапився потоп. Зараз ми живемо напередодні п‘ятої епохи створення, або «п‘ятого Сонця». Майя вважали, що після закінчення 5126 літнього циклу відбудеться якийсь рух Землі, який спричинить зміну цивілізації.

У захист цієї легенди майя виступають не тільки спостереження небес, але і куди більш «приземлені» свідоцтва - знайдені археологами предмети.

У шумерів є не тільки письмові тексти, підтверджуючі існування Нібіру, але і численні зображення круглого диска з двома великими крилами. Цей символ - крилатий диск - був шанобливий у ассірійців, вавілонян, єгиптян і багатьох інших народів протягом тисяч років. Стародавні мудреці вірили, що саме з такого апарату 450 000 років тому на Землю вперше прибули жителі Нібіру. На одному шумерському рукописі, що знаходиться в архівах Британського музею, зображені божества, які тримають в руках «шнури», що тягнуться від Сонця. Жерці повідомляли тим самим, що прибульці врятували життя на Землі, «приборкавши» капризну зірку. Шумери називали своїх вчителів такими, що «охороняють Сонце», а «шнури» - божественними нитками, павутиною яка покриває всю Землю. Будемо вірити, що вони врятують наш світ і на цей раз...





-----
Сообщение редактировалось 2 раз. Последнее редактирование: dragon (16 2009 , 19:21:15)

| Страницы: | 1 | 2 | 3 |

Добавить сообщение в тему 'До Землі наближається комета з антихвостом'
Ваше имя (максимум 15 символов)
Антиспам-код: rN
: .