На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Барнаш - мер наш.

26 травня 2014 р. | Автор: crok | Переглядів: 11247 | Коментарів: 14
Новина  Барнаш - мер наш.
Барнаш - мер наш. Вибори президента України та місцеві - відбулися.

Підрахунок голосів за Президента України ще триває, а ось на місцевому рівні вже все пораховано. Згідно «Протокола про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі з виборів Прилуцького міського голови» прилучани віддали свої голоси таким чином:

– 17 469 - Барнаш;
– 8 765 - Попенко;
– 3 018 - Назим;
– 2 414 - Беркут;
– 540 - Халімон;
– 369 - Шаповал;
– 368 - Стахів.


Коментарі (14 шт.):

1 Дивитися профіль watt watt Дата: 27 травня 2014 р., 09:37:39  Цитувати
Ну шо Беркуток...соснув? ЕЕ тролі беркутовскі ви де?....шо ви там розказували шо Барнаш розчаруєтся і здивуєтся після підрахунку голосів.
2 Дивитися профіль crok crok Дата: 27 травня 2014 р., 16:57:15  Цитувати
watt, що? І такі невиправні щодо розчарування і здивування ідіоти є?
3 Кеша (гость) Дата: 27 травня 2014 р., 17:08:02  Цитувати
Ух ты! Какие интересные результаты!
4 Дивитися профіль crok crok Дата: 27 травня 2014 р., 18:10:07  Цитувати
Кеша (гость), ну, казалося ж - Барнаш буде здивований. Отже - здивований. Звідси й "ух-ти"!
5 Кєша (гость) Дата: 27 травня 2014 р., 19:00:04  Цитувати
Та я сам здивований. Цікаво, будуть воплі про "фальсифікації"?
6 Дивитися профіль crok crok Дата: 28 травня 2014 р., 03:00:58  Цитувати
Кєша (гость), будь-який політтехнолог, навіть самий що не є двієчник від політтехнології, знає, що всім "комплексом" фальсифікацій, які відомі в Україні за всі роки незалежності, можна "накрутити" максимум 5, ну, якщо вже "крутити" зовсім нахабно, по-регіональному, по-янучарськи, то 7 відсотків голосів "за свого" кандидата! Але ніяк не більш ніж двократну перевагу над найближчим опонентом: 53,03 проти 26,61! Тому всі, хто буде кричати про "фальсифікації" у нашому випадку, будуть виглядати просто смішними!
7 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 29 травня 2014 р., 14:01:32  Цитувати
цікаво не те, що Барнаше вибрали, бо це цілком природньо, а що є ще купка прилучан, які хотіли б Беркута там знову бачити
8 Дивитися профіль Casey Casey Дата: 4 червня 2014 р., 08:22:36  Цитувати
родичі, знайомі, і ті, кому б було це вигідно
9 Дивитися профіль crok crok Дата: 5 червня 2014 р., 03:05:56  Цитувати
Casey, ти, можливо, здивуєшся, але! Навіть після того, що зробив Кацапстан у Криму і робить у Луганській і Донецькій областях, у Прилуках є люди, які свято вірять у "всесвітню масонську змову", у те, що всюди пхають носа "піндоси", у те, що це саме вони організували і підтримують тероризм та сепаратизм на Сході України... одним словом - є люди, які свято вірять у найбільш брехливу брехню кацапів! І за їхніми уявленнями, "мирні люди" на Сході України "борються" за те, щоб їх "почули", бо їх чомусь особливо "не чують", люди не хотять, щоб їми правила "київська хунта", вони хотять жити вільно, "федеративно"...
На мої заперечення, що "київської хунти" немає, бо ж Порошенка підтримали більше 54 відсотків, що чомусь "мирні люди" на Сході ходять вулицями із такими видами озброєнь, які є навіть не у всіх російських підрозділах, а тільки у найелітніших, і чому саме Схід України треба "чути" в той час, коли вся Україна потерпає, а не тільки Схід, і, нарешті, чи уявляють сепаратисти, що таке федералізація (федеративна Росія під боком, і я б не сказав, що там все круто!)... мені було заявлено - о, дак ти, я віжу, тоже с промитимі мозгамі! Ти нє відіш очєвідного!
І це мені казали не молоді люди і не пенсіонери, а люди якраз найбільш дієвого віку! Люди, яких я вважав... ну, може, трохи дивними у судженнях, але цілком адекватними!!!
Я відповів, що Донбас ніколи не "годував" Україну тому, що ЗАВЖДИ БУВ ДОТАЦІЙНИМ регіоном, що з введенням федералізації у тому вигляді, яку нам хотять нав’язати кацапи, Донбас миттєво стане жебрацьким і до того ж цілком безробітним, бо шахти позакриваються... Мені було заявлено, що я наслухався української "бендерівської" пропаганди! Людина просто не чула мене і не хотіла чути й бачити того, що відбувається в Україні - просто живе своїми ще радянськими міфами: вот Союз єто біло круто, єго всє боялісь!

Тому мене особисто не дивує те, що у декотрих людей замість мізків - гречана каша, і вони готові голосувати за Беркута.

Скажу навіть більше - дехто з молоді мені казав таке: ну хто такий Барнаш? Він же он "відкати" бере такі, що Беркуту не снились! Я знаю!.. За що гинули люди на Майдані? За те, щоб не було корупції! А у нас ось - змінились прізвища, а корупція - залишилась! Тому я особисто голосував за Попенко, бо вона мене за декілька сотень доларів "відмазала" від армії! О! Оце баба! За неї я й голосував!

І людина навіть не задумується, що вона начебто проти корупції, але у той же час із радістю користується корупційними методами, щоб незаконно з допомогою хабара "відмазатись" від виконання своїх прямих конституційних обов’язків!!!
10 rediska (гость) Дата: 5 червня 2014 р., 06:35:06  Цитувати
Цитата: 54 відсотків
виборців, і всього лише 9млн і 39
11 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 6 червня 2014 р., 03:10:50  Цитувати
rediska (гость), ти шо сепаратіська?
12 Дивитися профіль crok crok Дата: 10 червня 2014 р., 07:20:42  Цитувати
rediska (гость), 54 відсотки з тих, хто проголосував...
Якщо хтось не прийшов - ну, то це його проблеми! Треба було приходити. У іншому випадку - проблєми індєйцев шеріфа не... далі сама
13 ogirok (гость) Дата: 13 червня 2014 р., 18:48:40  Цитувати
Блін!,люді голосують за тих,кого в очі навіть не бачили.Ну от що зробив Беркут?1.....2.....3......І все.І знову почали голосувати за Беркута
14 priluchanin (гость) Дата: 15 червня 2014 р., 03:54:43  Цитувати
Перемога на виборах лише тільки половина складного путі побудови процвітаючого міста. Щоб відбулися позитивні зміни перш за все потрібно провести кардинальні кадрові чистки. Більшість представників старої команди які знову полізуть плазувати перед новим головою, вдаючи ніби то нічого і не відбулося, ну ніяких нових методів, форм окрім чекання команди, підлабузництва, розповсюдження брехливих пліток та поливання багнюкою всіх інакомислячих - не запропонують. Не властиво тому поколінню розвиватися все життя, занадто значний тягар тоталітарного минулого та колишнього режиму стоїть на заваді, і це не дає їм зрозуміти що відбувається насправді, чому все вийшло із під їх контролю. Це зараз вони створюють видимість активних дій, згадали що є депутатами всіляких рад, як до прикладу Савченко - директор ЦТДЮ - заради власного збагачення готова притворитится ким завгодно лише б синочка вивести в "люди", а ще краще передати йому у спадок свою посаду разом з тим незаконним бізнесом у бюджетній установі який вона організувала. І саме вона і їй подібні є найбільшою загрозою для побудови нового суспільства, бо тільки вона відчує що втерлася в довіру - почнуться знову тотальні репресії, які вона влаштовує весь час у колективі, підкилимні ігри і брехня, якою вона поливає невгодних їй особисто колег, працівників виконкому, управління освіти, а якщо щось не по її - сльози нещасної помираючої клячі і втрата свідомості на очах колег. Але діти і стареньки батьки є в усіх тих людей яким Савченко не дала працювати, яких вижила, випхала, виїла-бо викривали її жадібність, нахальство, звірство, творчу нездатність та пихатість. І саме вона є "п‘ятою колоною" в місті, в таємному кабінеті якої будуть збиратися мстиві Клименки, Савченки, Беркути, Ященкі. І не потрібно зараз бігати по лінійках непроханим гостем і показувати людям свою прихильність новій владі. Ніколи Танька-барабанщиця не стане демократкою і не буде розуміти чиїхось проблем крім власних. Всі ці її трюки пройшли і з Бабійом, і з Беркутом, невже і Барнаш попаде в омут цієї шахрайки та пройдисвітки?