На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Олімпійський вогонь згас у Кремлі

7 жовтня 2013 р. | Автор: crok | Переглядів: 2160 | Коментарів: 13
Новина  Олімпійський вогонь згас у Кремлі
Олімпійський вогонь згас у Кремлі Вогонь зимових Олімпійських ігор 2014 року згас на другому етапі забігу територією Кремля в Москві у 17-разового чемпіона світу з підводного плавання Шаварша Карапетяна.

Літак з олімпійським вогнем прибув до Москви в неділю вдень. Олімпійську чашу на Червоній площі запалив президент РФ Володимир Путін. Факел в руках Карапетяна згас на понад 20 секунд, після чого був запалений за допомогою запальнички одним зі співробітників, які супроводжували забіг.

Естафета, яка є наймасштабнішою з національних естафет олімпійського вогню в історії, стартує 7 жовтня в Москві. Вона пройде через 2,9 тисячі населених пунктів країни, триватиме 123 дні, вогонь подолає понад 65 тисяч кілометрів. Завершиться естафета 7 лютого 2014 в Сочі, в день відкриття Ігор.

unian.ua
_ _ _ _ _

Офіційно було оголошено, що вогонь дійсно згас, але був відразу ж запалений від лампадки із справжнім олімпійським вогнем!
Та, як відомо, не тільки Большой брат наглядає за всім, що відбувається у Кремлі! Там же має свої очі й інтернет! І ось маємо такий відеоролик:



На ньому дуже добре видно, що смолоскип згас від величезного протягу у кремлівських воротах, і що факелоносець добіг до найближчого охоронця, який запалив «олімпійський» вогонь запальничкою Zippo!
Так що виробники запальничок Zippo тепер можуть пишатись - від їхнього виробу отримала вогонь олімпіада у Сочі 2014 року!!!


Коментарі (13 шт.):

1 Дивитися профіль crok crok Дата: 7 жовтня 2013 р., 02:11:43  Цитувати
Йе-х-х-х... Росія - Росія... так все проімперськи-напищено, і такий ляпсус!

Вже не можуть не те, що балістичною ракетою із підводного човна стрельнути - донести вогонь з точки А в точку Б нездатні!!!
2 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 7 жовтня 2013 р., 02:55:17  Цитувати


-----
Добавлено 7 октября 2013 г., 02:57:03:

Коментар на ютубі:

Московский Кремль это дом сатаны ! Священный огонь никогда не будет гореть в обители зла, где души миллионов невинно умерщвленных людей почти сто лет в мучительных страданиях ожидают справедливого суда божьего над кремлевскими изуверами. Пусть КАРА Небесная настигнет их лукавые и греховные стремления и низвергнет во Мглу Вековую - на Веки ! Аминь !!!

3 Дивитися профіль crok crok Дата: 7 жовтня 2013 р., 03:07:19  Цитувати
Ну,.. це такий собі знак Кремлю, що він щось отримає під час Олімпіади у Сочі! Чи то снігу не буде в той рік, і його прийдеться генерувати штучно, а це - мільйонні додаткові витрати, чи не приїдуть так масово, як очікується, іноземні туристи, а це - недоотримані мільярди... Чи, може, який теракт утнуть кавказці... тоді взагалі - повний міжнародний ахтунг! Одним словом, може щось таке недобре статися!
4 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 7 жовтня 2013 р., 07:07:58  Цитувати
ну ви і забобонні! все буде добре!
5 Дивитися профіль watt watt Дата: 7 жовтня 2013 р., 22:02:35  Цитувати
6 Дивитися профіль Frankinshtain Frankinshtain Дата: 8 жовтня 2013 р., 00:28:08  Цитувати
расейскі канали, про це ні-ні ))))
7 Дивитися профіль crok crok Дата: 8 жовтня 2013 р., 03:28:28  Цитувати
Frankinshtain, я ж написав про расістскіє канали, які прохопились про це в той же день:

Цитата:Офіційно було оголошено, що вогонь дійсно згас, але був відразу ж запалений від лампадки із справжнім олімпійським вогнем!


ІМХО, насправді такі загасання стаються майже завжди! Бо я просто не уявляю, що ж то за такий смолоскип повинен би бути, щоб не згас від пориву вітру! Хоча, якби то дійсно був би СМОЛОСКИП, тобто такий собі дрючок із прив’язаною до нього ганчіркою, просотаною смолою, то його загасити була б велика проблема! Але, враховуючи, що то пристрій із вбудованим газовим балоном, то зрозуміло, що загасити його може будь-який різкий порив вітру, ну, або ж протяг, як це сталося у вузькій та довгій кремлівській брамі! І розробники такого "fuckєла" повинні були б трохи здогадатись про ці моменти і вбудувати у ручку якусь п’єзозапальничку на всяк випадок! І тоді б ніхто навіть не здогадався б, що вогонь згас!

Вся сміховинність ситуації, у яку попали росіяни у тому, що вони, обставивши цю подію величезними понтами на кшталт "Расія - вєлікая дєржава, а рассіянє - вєлікій народ" (що вони взагалі дуже й дуже полюбляють, бо мабуть самі не впевнені у своїх міфах, тому повсякчас їх повторюють!) не спромоглися застрахуватись від такого випадку і всі їхні понти були показані у прямому ефірі! І ось тут з’ясувалось: а король-то - голый!


До речі - дуже точні й влучні коментарі дівчини за кадром!

-----

Добавлено 8 октября 2013 г., 03:46:13:




І знову тут рядові росіяни згадують незлим тихим словом їхній улюблений «Газпром»... Але вже, правда, запалили факел тут від олімпійської лампадки! Я уявляю, на скільки років сяде після таких ось випадків виробник цих "fuckелів", яких, за деякими повідомленнями, Росія замовила аж 16 000 штук!
8 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 8 жовтня 2013 р., 06:32:04  Цитувати
9 Дивитися профіль Frankinshtain Frankinshtain Дата: 9 жовтня 2013 р., 15:32:59  Цитувати
потому шо газ хреновий
10 Дивитися профіль crok crok Дата: 11 жовтня 2013 р., 03:30:28  Цитувати
Frankinshtain, нє, газ не хрєновий - він від «Газпрома»! Ну, а «Газпром»... ми ж чуємо на представлених роликах висловлювання простих людей з Росії про «Газпром»! А їм із середини видніше!
11 Дивитися профіль Sasha1 Sasha1 Дата: 11 жовтня 2013 р., 15:33:35  Цитувати
Так їм і треба. Це їм за гріхі перед Україною
12 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 13 жовтня 2013 р., 00:38:04  Цитувати
Бегун бежал, а факел гас, Россия горько плакала - опять хохлы украли газ!...На этот раз из факела.))
13 Дивитися профіль watt watt Дата: 21 жовтня 2013 р., 23:47:39  Цитувати