На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Українську гривню вдруге визнали найкрасивішою валютою у світі

26 серпня 2013 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 2159 | Коментарів: 21
Новина  Українську гривню вдруге визнали найкрасивішою валютою у світі
Українську гривню вдруге визнали найкрасивішою валютою у світі Швейцарські фінансисти дійшли такого висновку на засіданні комісії з естетики Міжнародного фінансового банку. Друге місце після гривні зайняв австралійський долар, на третій позиції - євро.

Експерти розглянули більше 50 найпопулярніших валют у світі. Критерії конкурсу містили в собі не тільки естетичне оформлення грошових знаків, їхню платоспроможність і банківське забезпечення, але й історичне значення зображення на валюті (особистості та архітектурні споруди).

Цікаво, що фахівці перевіряли гроші навіть на міцність. Як виявилося, найчастіше не витримували експерименту і рвалися канадські долари. Також тендітною валютою виявився англійський фунт стерлінгів і латвійський лат, разом з тим українська гривня витримала перевірку на міцність.

П‘ятірка найкрасивіших валют виглядає так:

1. Українська гривня.
2. Австралійський долар.
3. Євро.
4. Болгарський лев.
5. Американський долар.

Варто наголосити, що українську гривню швейцарці вже визнавали найкрасивішою валютою - у 2008 році - http://www.newsru.ua/finance/19sep2008/gryvna.html .

Нагадаємо, що назва української валюти походить від грошей, що використовувалися ще в Київській Русі в XI столітті. З нею безпосередньо пов‘язані походження і назва рубля.

Гривня в Україні була введена в грошовий обіг 2 вересня 1996, а самі купюри були видрукувані за чотири роки до цього. На банкнотах гривні зображені Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Франко, Михайло Грушевський, Тарас Шевченко, Леся Українка, Григорій Сковорода та архітектурні пам‘ятки.

http://businessua.com/finance/ukrainsku-grivnyu-vdruge-viznali-naikrasivishoyu-valyutoyu-u-sviti-7475.html


Коментарі (21 шт.):

1 Дивитися профіль crok crok Дата: 27 серпня 2013 р., 05:39:52  Цитувати
Цитата: найчастіше не витримували експерименту і рвалися канадські долари
- наскільки я знаю, перші гривні друкували саме у Канаді. І потім устаткування для нашого монетного двору постачала саме, здається, Канада!
Ще от якби купівельна спроможність та важливість нашої валюти була хоч трошки значима у світі! А так, як зараз... безкоштовний причіп до американського долара за курсом і зовсім непотрібність на світовому ринку...
2 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 27 серпня 2013 р., 11:50:09  Цитувати
А канадський долар дуже комусь потрібний?
3 Дивитися профіль crok crok Дата: 28 серпня 2013 р., 04:27:50  Цитувати
OLEX, а до чого нам канадський долар взагалі? Ми ж наче в Україні, то й цікавлять саме українські гроші!
4 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 28 серпня 2013 р., 05:15:32  Цитувати
crok,
Цитата:Ми ж наче в Україні
Цитата:на світовому ринку
дак опреділись.
5 Дивитися профіль ali_g ali_g Дата: 28 серпня 2013 р., 13:34:10  Цитувати
Красота красотою, а толку......

-----
Добавлено 28 августа 2013 г., 13:34:22:

Красота красотою, а толку......
6 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 28 серпня 2013 р., 13:53:44  Цитувати
ali_g, в сенсі толку? Взяв красоту і купив чого душа забажає
7 Дивитися профіль Dovbnya Dovbnya Дата: 30 серпня 2013 р., 12:41:07  Цитувати
Цитата OLEX:crok,
Цитата:Ми ж наче в Україні
Цитата:на світовому ринку
дак опреділись.

олекс , не плужи, все зрозуміло - ми українці і нас хвилює статус українських грошей на світовому ринку, а не канадських

Цитата OLEX:ali_g, в сенсі толку? Взяв красоту і купив чого душа забажає

це поки що
8 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 30 серпня 2013 р., 17:04:04  Цитувати
Dovbnya, а толку з статусу місцевої валюти за кордоном?
9 Дивитися профіль Dovbnya Dovbnya Дата: 30 серпня 2013 р., 17:38:13  Цитувати
OLEX, поїдь за кордон і розрахуйся де-небудь гривнями, а тоді доларами і відчуй толок від статусу.
10 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 30 серпня 2013 р., 21:28:29  Цитувати
Dovbnya, не плужи — поїдь за кордон і розрахуйся де-небудь канадськими доларами. Або ж в Україні розрахуйся де-небудь хоч канадськими, хочь мириканськими доларами. Все зрозуміло, нічо не вийде

-----
Добавлено 30 августа 2013 г., 21:38:28:

А гривня — найгарніша
11 Дивитися профіль Dovbnya Dovbnya Дата: 30 серпня 2013 р., 21:40:42  Цитувати
OLEX, ти вибач, що я тебе плугом назвав, не зрозумів було спочатку що дискутую з дитиною
12 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 30 серпня 2013 р., 21:41:25  Цитувати
Dovbnya, ок, дак як там з розрахунком за кордоном канадськими доларами?


-----

Добавлено 30 августа 2013 г., 21:42:16:


Бо я навіть американськими доларами в Європі нічого купити не можу
13 Дивитися профіль Dovbnya Dovbnya Дата: 30 серпня 2013 р., 21:54:20  Цитувати
OLEX, ти головне не поспішай, підростеш - усе зрозумієш
зара тобі ще зарано
14 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 30 серпня 2013 р., 21:58:47  Цитувати
Dovbnya, вобщім бовкнув шось нєлєпоє і в кущі, ясно.
15 Дивитися профіль crok crok Дата: 31 серпня 2013 р., 00:48:13  Цитувати
OLEX,
Цитата:Або ж в Україні розрахуйся де-небудь хоч канадськими, хочь мириканськими доларами. Все зрозуміло, нічо не вийде
- ти шо? Нічого путнього в Україні ніколи не купував???
Все найбільш важливе все одно купується у ДОЛАРАХ! Починаючи від того ж фотоапарату і закінчуючи квартирами!!! То тільки для лохів пишуть ціну у гривнях! Розрахунок йде все одно у доларах!
Ну наприклад: приїжжяю я у Київ, у кантору, де хочу купить фотик. Із дорогих. Підхожу до продавців і кажу - хочу у вас купить фотік такий-то, но у мене немає гривень, бо їх якщо везти, то треба окрема торба, а є долари, дак де тут у вас поблизу можна обміняти? Їх аж затрусило, відвели мене у сторону - нє нада мєнять, давайте ми вам продадім фототєхніку за долари, прі етом даже цену вам уступім! І уступили небагато-немало - 50 баксов! Це - неслабий такий фотофільтр на об’єктіф! І це по тому часу - 400 грн. А переді мною дядько розраховувався гривнями за подібну техніку - всьо строго, копійка в копійку - тут вам нє базар! Ось тобі факт. Ті ж фірми, які закуповують техніку за кордоном - вони ж не гривнями розраховуються! Тому їм і треба саме бакси, бо на кожному такому обміні вони ж втрачають неслабенні суми!

А ти кажеш - нічого за долари не купиш... Мабуть нікуди далі ТІМу не заходив...
Або ж квартиру купить або продать - ціна стоїть канєшно у грн. у документах, но продають їх всьо одно - ЗА ДОЛАРИ! Ну, як то кажуть- на худой конєц і гривні підуть, тільки ж тоді курс - захмарний!!!
16 Дивитися профіль Dovbnya Dovbnya Дата: 31 серпня 2013 р., 00:51:11  Цитувати
OLEX, дивовижна прозорливість як на твій вік, я вражений)

-----
Добавлено 31 августа 2013 г., 00:58:26:

crok, не тужся - малий дуркує)
17 Дивитися профіль crok crok Дата: 31 серпня 2013 р., 01:03:13  Цитувати
OLEX, у нас все одно всі ціни, - я кажу про вартісні речі, не про ковбаси і тілівізори в Універмазі, - прив’язані до долара! Бо економіка у нас така, що ми більшість товарів для населення купуємо за кордоном, починаючи від кафєйніка-утюга, кєтайського чайника чи каструлі і закінчуючи автомобілями, яхтами, пароходами і ТВЕЛами для атомних станцій! А виробляємо на продаж за кордон ми тільки сировину - чорні метали, хімічні добрива, вугілля, магній, шо там ще...
Ферштейн? (нє путать з Франкенштейном!)

-----
Добавлено 31 августа 2013 г., 01:05:12:

Dovbnya, це Олекс спєцом тут дуркування влаштовує. Ми тут не погоджуємося із ним, починаємо щось розповідати - а активність на сайті підтримується...
18 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 31 серпня 2013 р., 03:04:31  Цитувати
crok, Хоч у нас, хоч в Європі, ти за долари, навіть американські, хочь розмова йшла про канадські — НІЧОГО НЕ КУПИШ. І шо ти можеш розповідати, як ти далі кацапської границі далі не був Стрів десь в Києві у канторі такого ж динозавра як і сам який ще з саюза труситься перед самою назвою доляров

-----

Добавлено 31 августа 2013 г., 03:06:53:

Dovbnya, от нє мєлі чєпухой як малалєтній маскаль, а атвєть за базар:
Цитата Dovbnya:поїдь за кордон і розрахуйся де-небудь гривнями, а тоді доларами
19 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 31 серпня 2013 р., 13:31:48  Цитувати
OLEX, крок правду каже, по суті, а ти все людей ображаєш та випендрюєшся. Мається ж на увазі не фізичний розрахунок, а вартість грошей
20 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 31 серпня 2013 р., 17:15:49  Цитувати
Helen, ану ж покажи де це малося на увазі? А якщо й вартість, то Україна тоді кручє Японії?
21 Дивитися профіль LIZARD LIZARD Дата: 2 вересня 2013 р., 18:27:49  Цитувати
OLEX, а от интересно... а "швейцарські фінансисти дійшли до висновку" что за мужчина изображён на десяти гривнах?