На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Україна входить до п’ятірки світових лідерів з експорту програмної продукції

7 липня 2013 р. | Автор: crok | Переглядів: 4903 | Коментарів: 18
Новина  Україна входить до п’ятірки світових лідерів з експорту програмної продукції
Україна входить до п’ятірки світових лідерів з експорту програмної продукції Про це заявив під час прес-конференції в медіа-клубі «На власний погляд» голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко. Випереджають нас тільки Китай, Індія, Росія і Бразилія з більшою кількістю населення, котрі протягом 20 років розвивають галузь високих технологій.

За даними Державної служби статистики України, у сфері ІТ працює близько 2 тисяч підприємств, чий загальний валовий дохід становить близько 12 мільярдів гривень на рік. Кількість фахівців, зайнятих у сфері ІТ, — близько 200 тисяч осіб. Експорт послуг — близько 9,5 мільярдів гривень, тобто 80% від загального доходу. «Україна має всі шанси стати однією з найбільш привабливих постачальників програмного забезпечення. Це один із державних пріоритетів», — наголошує депутат.

vid.cn.ua

Інформація для порівняння, населення країн:
- Китай - 1 330 000 000
- Індія - 1 210 193 422
- Росія - 143 030 106
- Бразилія - 192 376 496
- Україна - 45 495 252


Коментарі (18 шт.):

1 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 19:20:11  Цитувати
Омельченко Валерій Павлович (* 4 жовтня 1980р., м. Донецьк ) — Народний депутат України, член Партії регіонів.

crok, ти вже став рупором побрехеньок данєцкіх риганалов?
2 Дивитися профіль Kirilka Kirilka Дата: 9 липня 2013 р., 19:40:50  Цитувати
OLEX, типа если бы родился он во львове и представлял какую-нибудь во сволоту, например, то любое его изречение автоматически правдивое? а если из донецка то наверняка побрэхэнька. странные критерии.
3 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 19:54:42  Цитувати
Kirilka, не розумію, пиши українською
4 Дивитися профіль crok crok Дата: 9 липня 2013 р., 19:57:19  Цитувати
OLEX, тобто те, що кажуть регіанали, але не подобається Олексу - автоматично побрехенька! А, наприклад, те, що ті ж регіанали кажуть, що в Україні промвиробництво скоротилося на 10% (офіційна статистика!) - це чистісінька правда? просто того, що Олексу подобається?!
Странноваті у тебе "понятія"!
5 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 19:58:26  Цитувати
crok, не автоматично, а на підставі відсутності джерел фантазій риганала
6 Дивитися профіль crok crok Дата: 9 липня 2013 р., 19:59:31  Цитувати
Kirilka, ти теж - крОсавчік! То твоєму виходить, що як родився у Львові, так відразу - сволота? Теж мені... розумник!
7 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 20:00:29  Цитувати
crok, то кацапотроль
8 Дивитися профіль crok crok Дата: 9 липня 2013 р., 20:00:42  Цитувати
OLEX, джерела "фантазій ригіанала" - Державна служба статистики України. Там же написано...
9 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 20:07:49  Цитувати
crok, там же написано
Цитата:За даними Державної служби статистики України, у сфері ІТ працює близько 2 тисяч підприємств, чий загальний валовий дохід становить близько 12 мільярдів гривень на рік. Кількість фахівців, зайнятих у сфері ІТ, — близько 200 тисяч осіб. Експорт послуг — близько 9,5 мільярдів гривень, тобто 80% від загального доходу
а де статистика по Китаю, Індії, Росії ітд? Чи Державна служба статистики України і Індією займається?

-----
Добавлено 9 июля 2013 г., 20:09:28:

В Расєї я знайшов за 2012 р експорт програмного продукту близько 40 млрд. грн.
10 Дивитися профіль Kirilka Kirilka Дата: 9 липня 2013 р., 20:15:49  Цитувати
crok, во сволота что-то вроде партии регианалов.

-----
Добавлено 9 июля 2013 г., 20:16:59:

OLEX,
Цитата:Kirilka, не розумію, пиши українською

ничего умнее ответить не смог?
11 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 липня 2013 р., 20:31:39  Цитувати
crok, оте кірілко тут щось по темі пише чи тупо флудотролить? Переклади.
12 Дивитися профіль crok crok Дата: 11 липня 2013 р., 00:41:31  Цитувати
OLEX, не звертай на нього уваги! Я ж пишу не для кірілкі, а для народу, який тут буває.
Перекладаю з расісської на звичайну мову: для нас, кацапів, з деяких пір слово "свобода" взагалі є майже матником! Просто того, шо так Путінг сказали... А раз сказав сам Путінг, то свинобидло кацапське становиться "во фрунт" і гучно гавкає - хайль, путінг! Мовляв - яволь, май фюрер...
А для того, щоб напустить туману (або випустить власну пару!) ще до "Свободи" приписують аналів! Це взагалі для "кончєних ідіотів", у яких голова - місце носіння шапок. А ще, якщо згадати древній як світ анекдот - "а ещьо я в нейо єм!". Приціл такої брехні - облити брудом ВО "Свобода"!


Моя думка стосовно відношення кацапів до ВО "Свобода" - звичайна заздрість! Бо ж у кацапів такого ідейного конструктивного проросійського руху нема! Да і бути не може... Були відверто неофашистські рухи, тіпа баркашовців-макашовців, "славянского союза" ... але до "Свободи" їм як до Місяця рачки...
13 Дивитися профіль Kirilka Kirilka Дата: 11 липня 2013 р., 12:26:29  Цитувати
crok, Вы еще более идейный чем коммуняки. ну а чо, нормально. запилим глобальную украинизацию, национализируем все предприятия, детишек сделаем пластунами, в каждом доме повесим портрет бэндэры, шевченка, михновского и т.д. (нужное подчеркнуть) а чем это будет отличатся от союза, при упоминании которого, вам так припекает и покалывает?


-----

Добавлено 11 июля 2013 г., 12:28:17:


crok, мыслить стереотипами и жить тем, что сказали свободовци, скорее ваш удел, идейных. остальные люди умеют думать и анализировать.
14 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 11 липня 2013 р., 14:47:50  Цитувати
crok, в расєї є Навальний, он як виберуть скоро мером Москви.

-----
Добавлено 11 июля 2013 г., 14:48:34:

Та правда навряд чи. Бо у нас кацапи більшість всі зальотні а там своїх валом
15 Дивитися профіль crok crok Дата: 15 липня 2013 р., 02:40:38  Цитувати
Kirilka, що за "брєд сівой кобили" у тебе в голові? Де це таке, що ти тут наплів, написано?! Чи це вас такому Путінг учілі? Якщо вже таке гнилобоке вродилось, то зайди, хоча б для власної інформованості на сайт "Свободи" і почитай (якщо ще не забув як це робиться) про те, чого вони хотять!
А потім будеш умного з себе викабелювать!

OLEX, кацапи Навального запроторять завтра-післязавтра у тюрягу,.. як Ходорковського. З невеликим строком. Але потім, перед самим виходом, будуть додавать йому ще строки "відсидки"... Ну, технологія на Ходорковському відпрацьована. Так можна сидіть все життя...
До речі, технологія запроторення будь-кого відпрацьовується і у нас. На днях передавали, що десь на Західній Україні мєнти ввечері хлопця за щось зацепили, а він їм видно щось сказав таке, що їм не сподобалось. Так вони його по печінках, у "собачник", провозили всю ніч в уазику, а зараз шиють йому "непокору міліції". А так як його всю ніч ніхто не бачив, бо ж він сидів у собачнику, то ніхто, звісно, за нього заступитись не може, свідків того, що він нічого кримінального не зробив, просто немає! Отже - запросто посадять, особливо - із нашими "судами"!

Але... завдяки цьому нєдодєланому тролю, ми стали базарить тут нє по тємє...
16 Дивитися профіль Kirilka Kirilka Дата: 16 липня 2013 р., 14:07:49  Цитувати
crok, я так и сделал. на их сайте об этом говорится в пунктах 2.11; 2.15; 3.5 программы.
17 Дивитися профіль crok crok Дата: 22 липня 2013 р., 18:24:54  Цитувати
Kirilka, ану покажи мені пальцем, де взагалі такі пункти є?
http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/
Чи, може, читав десь на путінському фейку?

Експорт українських послуг з розробки IT склав 1,5 млрд доларів

КИЇВ. 22 липня. УНН. Експорт послуг з розробки програмного забезпечення з України торік склав близько 1,5 млрд доларів. Про це УНН повідомили у Асоціації IT України.

Як зазначили в Асоціації, галузь інформаційних технологій на сьогодні є однією з найбільш перспективних для розвитку в Україні.

"Слід відзначити високий темп розвитку галузі, він утримується на рівні 15-20%. Так, минулого року експорт послуг з розробки програмного забезпечення склав близько 1,5 млрд доларів", - йдеться в тексті.

Нагадаємо, наразі у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на розвиток та стимулювання ІТ галузі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, які передбачені законопроектом №2063, дозволять вивести з "тіні" українські ІТ-компанії.

"Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо у законопроекті, дадуть можливість створити привабливий бізнес-клімат у галузі ІТ та високих технологій. І тоді українські розробки та стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для закордонних компаній", - переконаний парламентарій.

УНН
18 Дивитися профіль Kirilka Kirilka Дата: 23 липня 2013 р., 00:30:52  Цитувати
crok,
Цитата: 11. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані. Гарантувати державний контроль над природними монополіями.

15. Повертати у державну власність приватизовані підприємства, власники яких не виконують своїх соціальних, інвестиційних та інших зобов’язань.

5. Відновити і повернути у державну власність санаторно-курортні комплекси. Заборонити перепрофілювання санаторіїв. Заборонити приватизацію курортних та санаторних земель на всій території України.