На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Тимошенко — єдиний кандидат у президенти

15 червня 2013 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 1429 | Коментарів: 19
Новина  Тимошенко — єдиний кандидат у президенти
Тимошенко — єдиний кандидат у президенти Об‘єднана опозиція "Батьківщина" висунула кандидата у президенти Юлію Тимошенко на виборах 2015 року.

Про це повідомив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк після з‘їзду одноіменної.

Водночас Олександр Турчинов, якого на з‘їзді призначили очільником центрального апарату партії, зазначив: "Сьогодні у нас відбулося три події. Відбувся з’їзд "Фронту змін", політична рада ПРП та зараз з’їзд "Батьківщини", які прийняли історичне рішення щодо об‘єднання в одну потужну політсилу".

Він також повідомив, що, згідно з ухваленими рішеннями, Юлія Тимошенко лишається головою партії, головою політради партії стане Арсеній Яценюк, а його заступником – Сергій Соболєв.

За словами Яценюка, "це вперше за 20 років демократи не на словах, а на ділі об‘єдналися в одну політичну силу".

"Ми ухвалили рішення, що об’єднуємося на базі "Батьківщини", а інші дві партії припиняють свою діяльність", - додав він.

Яценюк також закликав прийти на суботній з’їзд, де буде, зокрема, оголошений склад політради партії.

На запитання, скільки його людей увійшло в політраду, Яценюк відповів: "Моїх людей там нема, бо всі люди Юлії Володимирівни – це і мої люди".

На уточнююче питання, скільки було делегатів на з‘їзді, Турчинов сказав, що було 124.

Як відомо, 14 червня з’їзд "Фронту змін" одностайно ухвалив рішення про об’єднання з ВО "Батьківщина" шляхом ліквідації та вступу членів "Фронту змін" до ВО "Батьківщина".

Урочистий об’єднавчий з’їзд партій об’єднаної опозиції відбудеться у суботу, 15 червня, об 11 годині на Михайлівській площі столиці.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/06/14/6992258/


Коментарі (19 шт.):

1 Дивитися профіль crok crok Дата: 15 червня 2013 р., 04:40:52  Цитувати
Тільки одне питання у підвішеному стані - у нас же не може бути кандидатом у президенти людина, у якої є судимість! У прєзіка є ДВІ судимості, які методами махінацій із підписами судді були "скасовані", бо вся наша феміда продажна - готова підвивати криміналітету, якщо той платить. Але ж у Тимошенко за сучасних обставин немає можливості навіть через махінації скасувати "судимість"! Єдина методика - Євросуд! Якщо він скаже, що засудили незаконно - тоді нема питань!... Та одна зачіпенька - у нас виконують виключно такі рішення судів, які влаштовують прєзіка! А рішення про зняття судимості з Тимошенко ніякі януковичі виконувать просто не стануть! Або ж, на крайняк, будуть тягнути зі зняттям "судимості" з Тимошенко доти, доки будуть при владі...
2 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 16 червня 2013 р., 03:43:42  Цитувати
А какое отношение решение Евросуда имеет к законодательству незалежной? Или мы уже в Евросоюзе? И правильно сделают если не будут исполнять.
3 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 16 червня 2013 р., 04:36:46  Цитувати
Qwerty, село неосвічене:

Цитата:Европейский суд по правам человека (англ. European Court of Human Rights, фр. Cour europenne des droits de l’homme) — международный судебный орган, юрисдикция которого распространяется на все государства-члены Совета Европы, ратифицировавшие Европейскую конвенцию о защите прав человека и основных свобод, и включает все вопросы, относящиеся к толкованию и применению конвенции, включая межгосударственные дела и жалобы отдельных лиц.

-----
Добавлено 16 июня 2013 г., 04:38:09:

Європейська конвенція про захист прав людини.
Дата ратифікації Україною: 17.07.1997 року.
Дата набуття чинності для України: 11.09.1997 року.

4 Дивитися профіль ho4u_pizzu ho4u_pizzu Дата: 16 червня 2013 р., 12:18:41  Цитувати
подкумарила уже эта тимашенка
5 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 16 червня 2013 р., 12:20:01  Цитувати
Цитата OLEX:Qwerty, село неосвічене:

Цитата:Европейский суд по правам человека (англ. European Court of Human Rights, фр. Cour europenne des droits de l’homme) — международный судебный орган, юрисдикция которого распространяется на все государства-члены Совета Европы, ратифицировавшие Европейскую конвенцию о защите прав человека и основных свобод, и включает все вопросы, относящиеся к толкованию и применению конвенции, включая межгосударственные дела и жалобы отдельных лиц.

-----
Добавлено 16 июня 2013 г., 04:38:09:

Європейська конвенція про захист прав людини.
Дата ратифікації Україною: 17.07.1997 року.
Дата набуття чинності для України: 11.09.1997 року.


Село здесь только ты, причём даже не село а хутор. Покажи мне о "умнейший" где написано что Украина должна выполнять постановления сего суда?
6 Дивитися профіль Bill Bill Дата: 16 червня 2013 р., 20:49:23  Цитувати
Цитата:Село здесь только ты, причём даже не село а хутор


Так , шановні, не ображайте село і хутір! Бо там люди частенько мудріші від рядового жителя міста,а хліб їдять всі,а вирощують - не всі!! Без образ!
7 Дивитися профіль crok crok Дата: 17 червня 2013 р., 00:25:27  Цитувати
Qwerty, ти дійсно такий тупий, чи тільки умним здаєшся?
Якщо ратифікувала, то це й є підтвердження того, що рішення діють, виконувать їх потрібно! Ні, звісно, можна й не виконувать, але тоді вийде так, як зараз нашого пахана всюди "опускають" - у Європах йому руки навіть не подають, Обама (теж, здається, не остання людина у цьому світі!, правді ж?) навіть на пару хвилин присісти десь не схотів, бо це вже б подавалось як зустріч... Одним словом - не виконуєш, будеш політичним ідіотом у нормальному світі! Ну, ще для "нєпонятлівих" один приклад - пахану багато чого у Європі обіцяють, навіть бОмагі якись із ним підписують, але далі говорільні діло не йде! Як у випадку, наприклад, із Енергетичним союзом, пахан навіть прямим текстом колись образився - ми вступили, а нас там не помічяють! ТАК ОТОГО Й НЕ ПОМІЧЯЮТЬ, БО ТРЕБА СВОЇМ СЛОВАМ ЗНАТИ ЦІНУ! Взяла на себе Україна обов’язки - виконуй! А там як зараз, виходить, що Україна виконує тільки один-єдиний обов’язок - безкоштовно транспортує російський газ до Європи! І чогось не хоче від цього мати вигоду!!! Ну, не вимагає нормальної, світової ціни за транзит. Бо за таку мізерну ціну як зараз, пахан та його падєльнікі отримують десь "откати", тому й мовчать! Зате всякі азарови свалюють постійно (для дурнів несусвітних) на "папєрєдніків" і "воровку Тимошенко"! Якщо вже вона така воровка, то прямий шлях у Стокгольмський суд - вимагати розірвання контрактів! Але ж - верещати то вони верещать, аж захлинаються, але ЧОГОСЬ не роблять ні півкроку до скасування цих невигідних контрактів!
Так що, давай, нешановний, не будемо тут гальмувати аж до горілої гуми...
8 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 17 червня 2013 р., 02:28:33  Цитувати
9 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 17 червня 2013 р., 11:45:08  Цитувати
Цитата OLEX:Qwerty, почитай, біленька хатка

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_004
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/475/97-вр

Олекс ты реально или так тупишь или думаешь, что думаешь. А теперь из твоего же поста: Европейский суд по правам человека (англ. European Court of Human Rights, фр. Cour europenne des droits de l’homme) — международный судебный орган, юрисдикция которого распространяется на все государства-члены Совета Европы, ратифицировавшие Европейскую конвенцию о защите прав человека и основных свобод, и включает все вопросы, относящиеся к толкованию и применению конвенции, включая межгосударственные дела и жалобы отдельных лиц. А теперь где написано выполнение страной?
5. Положення статті 8 Конвенції про захист прав людини і
основоположних свобод 1950 року ( 995_004 ) застосовуються в
частині, що не суперечить пункту 13 розділу XV "Перехідні
положення" Конституції України та статтям 177 і 190
Кримінально-процесуального кодексу України щодо дачі прокурором
санкції на обшук, а також щодо огляду житла.
Кроме рекомендаций и толкований у нас оно ничего больше не даёт.
10 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 17 червня 2013 р., 12:25:07  Цитувати
Qwerty, http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_004

Стаття 46
Обов‘язкова сила рішень та їх виконання

1. Високі Договірні Сторони зобов‘язуються виконувати остаточні рішення Суду в будь-яких справах, у яких вони є сторонами.



-----
Добавлено 17 июня 2013 г., 14:00:58:

Цитата:где написано что Украина должна выполнять постановления сего суда?
нє, опять не воно?
11 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 17 червня 2013 р., 22:43:15  Цитувати
Для детей природы разжёвываю:
Конвенція — (лат. conventio — договір, угода) — різновид міжнародного договору.
Зако́н (англ. law, англ. principle, нім. Gesetz n) — нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов‘язкових правил (норм); прийнятий в особливому порядку законодавчим органом (парламентом), або безпосередньо народом.
Разницу чувствуешь? или будешь упёр то доказывать что какие то договорённости имеют большую силу нежели закон? Бросай курить включай мозх.
12 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 18 червня 2013 р., 08:22:26  Цитувати
Ти йому, як ото кажуть, пісяй в очі, а воно каже дощ іде
-----
Добавлено 18 июня 2013 г., 08:25:10:

КОНВЕНЦІЯ
про захист прав людини і основоположних свобод
...
Конвенцію ратифіковано Законом № 475/97-ВР від 17.07.97

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_004
---
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про ратифікацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/475/97-вр
---
і пост № 10
-----

Добавлено 18 июня 2013 г., 08:25:39:

нє, опять не те?

-----

Добавлено 18 июня 2013 г., 08:27:23:

Qwerty, чи може ти нашов закон який забороняє Україні виконувати положення Конвенції і рішення Євросуду, з більшою силою, аніж вищевказаний Закон № 475/97-ВР від 17.07.97, згідно з яким Україна зобов‘язалася це робити?

-----
Добавлено 18 июня 2013 г., 09:06:20:

Для дітей надприроди розжовую:

Факти - (від лат. factum — зроблене) — поняття, що має виражену суб‘єкт-об‘єктну природу, що фіксує реальну подію або результат діяльності (онтологічний аспект) і, що вживається для характеристики особливого типу емпіричного знання, яке, з одного боку, реалізує вихідні емпіричні узагальнення, будучи безпосереднім базисом теорії або гіпотези (в окремих випадках й самої теорії), а з другого боку — несе у своєму вмісті сліди семантичного впливу останніх (логіко-гносеологічний аспект).

Брєдопонос - Те що меле як завжди Qwerty

13 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 20 червня 2013 р., 13:21:04  Цитувати
Вот как напишешь OLEX так и будет. Наивные пипец просто правдолюбы
Главное что б ты так усердно фёдоровичу доказывал, а не мне.
14 Дивитися профіль crok crok Дата: 21 червня 2013 р., 19:37:50  Цитувати
Qwerty, ну то так і скажи, що у нас - ПАХАНАТ! І тобі, судячи з твоїх висловлювань, це подобається! Бо ти так за прєзіка радієш і така тобі Тимошенко неприйнятна!!! А при паханаті, як пахан скаже - так і буде, і всі закони йому - до спини й трохі нижче!
Але...
Янукович не збирається здихати після того, як програє чергові вибори! Тому він повинен вже зараз будувати "запасний аеродром"! Враховуючи, що Путін його на дух не переносить за те, що пахан на виборах обіцяв Путіну одне, а після виборів став робити зовсім протилежне; Лукашенко із його сталінськими замашками теж не є надійною схованкою, бо той при нагоді здасть пахана як склобій - тонами; Європа... ну тут навіть щось казати зайве; Америка ж ще більш далека, чим Європа...
Одним словом, пахану, - хоче він того чи не хоче, - все одно прийдеться домовлятись із нормальним світом, щоб його на пенсії не тягали по тим місцям, з яких він починав і з яких так і не виріс! І ось тут Тимошенко й буде тим козирем у рукаві, яким пахан купить собі тихе життя!
І він таки змушений буде її відпустити! А як тільки відпустить - Тимошенко наступний президент! Ну, якщо не у 2015 році, то через одну "ходку" це точно!
Хіба що Кличко на посаді президента з 2015 року поведе себе як Саакашвілі - порозгонить всю оту гниль олігархічно-чиновницьку, яка розвелась по всій Україні, поведе добре справи в Україні... і тоді, звісно, про політика Тимошенко просто забудуть за давниною термінів!
А якщо у пахана таки не стане голови зрозуміти, що його "золоті дні" минули і він задушить Україну з допомогою партії аналів ще на одну президентську "ходку" - тоді Тимошенко автоматично - наступний суперпопулярний президент, який від пахана і всієї його "сім’ї" навіть пороху не залишить!
Тому, як бачиш, ми тут не "пипец просто правдолюбы", а дуже добре орієнтуємся у навколишньому паханаті! На відміну від тебе...
15 Дивитися профіль maxmoney maxmoney Дата: 22 червня 2013 р., 05:02:14  Цитувати
Шановні добродії! Багато коментів вже прочитав і дещо мене водночас і дивує і турбує. Я жодним чином не хотів би нав‘язувати комусь якісь там політичні вподобання, але...
Якщо ви кажете що у нас зара "прєзік" то відповідно і всі інші після нього такими "прєзіками" будуть.
Я розумію всі грамотні, однак Президент України - саме так пишеться.
Я особисто - людина аполітична (хоч можливо у когось склалася інша думка) і жодних закликів не висловлюю. Проте є поняття "держава" і як важко б не було але складові її треба поважати незалежно від того, хто зараз при владі. В іншому випадку треба вигадувати якісь інші посади і, можливо, робити революцію, хоча далеко не всі усвідомлюють, що то таке вона є і з чим її їсти (то радив би почитати історію - все що в нас зараз - вже багато разів було десь і колись).
На мою особисту думку: критика повинна стосуватися особистостей та їх дій а не державних посад та устрою як такого. І альтернативи тут немає - держава просто зникне як така.
І будемо ми знову в "союзе нерушимом" або в черговій імперії цілком або частинами.
Одже, шановне панство, вибір за вами.
16 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 22 червня 2013 р., 18:58:37  Цитувати
maxmoney, а шо, є такі, що вважають януковощя Президентом України?

-----
Добавлено 22 июня 2013 г., 20:50:02:

Прєзік єсть прєзік, а всі інші після нього будуть відповідно такими, якими вони будуть.
17 Дивитися профіль maxmoney maxmoney Дата: 23 червня 2013 р., 03:17:02  Цитувати
Цитата OLEX:maxmoney, а шо, є такі, що вважають януковощя Президентом України?
Добавлено 22 июня 2013 г., 20:50:02:
Прєзік єсть прєзік, а всі інші після нього будуть відповідно такими, якими вони будуть.


OLEX, мова йде про повагу до держави і відповідно до посади голови цієї держави. Мова не про особистості, а про державний устрій як такий. У разі нівелювання складових понять державності нівелюється і поняття держави. Людина на певній посаді може подобатись чи не подобатись - то власна справа кожного. Але до чого тут сама посада? Так само в законодавчому органі нашому є всякі особистості, однак це ж не означає що сама ідея парламентаризму погана?




18 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 23 червня 2013 р., 03:59:19  Цитувати
maxmoney, Мова йде якраз про особистість Януковищя, якого я не обирав і не вважаю Президентом України, і називати його Президентом України це нівелювати поняття парламентарської держави Україна.
19 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 24 червня 2013 р., 12:57:25  Цитувати