На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Луценко на волі!

7 квітня 2013 р. | Автор: crok | Переглядів: 1460 | Коментарів: 14
Новина  Луценко на волі!
Луценко на волі! Президент України Віктор Янукович підписав Указ про помилування шести засуджених, у тому числі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука.

Указ Президента про помилування екс-міністрів Юрія Луценка та Георгія Філіпчука було виконано в повному обсязі.

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України. "Сьогодні всіх засуджених звільнено від відбування покарання, проведені необхідні розрахунки, роз’яснено права та надана необхідна всебічна допомога", - сказано у повідомленні.

Під воротами виправного закладу Луценко відповідав на питання журналістів, зокрема він сказав, що він виходить до колег, друзів і однодумців, “нас буде на одного Луценка більше”.

Екс-міністр сказав, що сьогоднішній день проведе в колі родини, а також він запевнив, що не має наміру мститися будь-кому. “Людина, яка думає про помсту, марно витрачає дні і роки. Я буду працювати на оптимістичну перспективу. Якби давав характеристику своїх планів, то я б сказав, що на волю вийшов головний оптиміст країни”, - сказав Ю. Луценко.

Адвокати екс-міністра вже заявили, що добиватимуться повного скасування судимості Юрія Луценка, бо після звільнення за людиною залишається факт того, що вона була засуджена. Як вважає сам Луценко та його адвокати, він був за гратами несправедливо, тому й ніякої судимості взагалі бути не може!

unian.net


Коментарі (14 шт.):

1 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 7 квітня 2013 р., 21:07:38  Цитувати
Алах акбар!
2 Дивитися профіль crok crok Дата: 7 квітня 2013 р., 23:48:45  Цитувати
OLEX, та який там аллах [censored]? Просто у ПееРастів цього разу виникла реальна можливість залишитись без "чєсно наворованного"! Бо воно ж все одно вкладено у європах чи америках чи ще де! І "звідти" нарешті зрозуміли, що апелювати до совісті там, де взагалі немає такого "понятія" - марна справа! Тому й зібралися справді все награбоване прикрити! От наш прєзік і подсуєтілся так швиденько, що випустили Луценка у неділю! Тобто регіанали у цьому випадку повискакували на роботу навіть у суботу-неділю, щоб, значить, швидше "порєшать" і випустити Луценка, бо "запахло жарєним"!
Але, якщо вже регіанали "посипались"... можна очікувати того, що європейці тепер будуть тиснути ще сильніше! Бо з цього "помилування" можна зробити висновок - анали не домовились із Росією, бо Росія роззявила пащу ширше всієї України, тому вирішили впевненіше "сподобатись" Євросоюзу. І для цього вони "помилували" Луценка й інших.
Як написав один з авторів на УНІАН - термін придатності партії регіонів закінчується!
3 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 8 квітня 2013 р., 08:41:43  Цитувати
треба йому тікать світ за очі, бо ще чого доброго знову запроторить у буцигарню
4 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 8 квітня 2013 р., 14:11:15  Цитувати
Цитата crok:OLEX, та який там аллах [censored]? Просто у ПееРастів цього разу виникла реальна можливість залишитись без "чєсно наворованного"! Бо воно ж все одно вкладено у європах чи америках чи ще де! І "звідти" нарешті зрозуміли, що апелювати до совісті там, де взагалі немає такого "понятія" - марна справа! Тому й зібралися справді все награбоване прикрити! От наш прєзік і подсуєтілся так швиденько, що випустили Луценка у неділю! Тобто регіанали у цьому випадку повискакували на роботу навіть у суботу-неділю, щоб, значить, швидше "порєшать" і випустити Луценка, бо "запахло жарєним"!
Але, якщо вже регіанали "посипались"... можна очікувати того, що європейці тепер будуть тиснути ще сильніше! Бо з цього "помилування" можна зробити висновок - анали не домовились із Росією, бо Росія роззявила пащу ширше всієї України, тому вирішили впевненіше "сподобатись" Євросоюзу. І для цього вони "помилували" Луценка й інших.
Як написав один з авторів на УНІАН - термін придатності партії регіонів закінчується!

А я смотрю вы унас знатный политолог))) или свечку федоровичу держали когда он указ подписывал?
5 Дивитися профіль allexx allexx Дата: 8 квітня 2013 р., 14:21:22  Цитувати
- А кто это?
- А это Неуловимый Гонзалес.
- И что, его никто не может поймать?
- Его никто и не ловит, потому что он на*ер никому не нужен.
6 Дивитися профіль crok crok Дата: 8 квітня 2013 р., 19:06:24  Цитувати
Qwerty, а мозгой шевєльнуть? Нє?
Ех-х-х... маладьож!!! Вчи-вчи... - одні двійки!
Невже ж не зрозуміло?
Запропонували "помилувати" 6 числа (у суботу!), а вже "помилували" 7 числа (у неділю!) Бо пахан приказали!!!
Чи шановний думає, що там сам пахан підписує?
Розказую. Для того, щоб когось помилувати, мало одного бажання пахана! У нас же не зовсім тумба-юмба ЩЕ ПОКИ ЩО! Для того, щоб зробить то, шо "парєшал пахан" юридично правильно, треба зібрати ціле МАГАТЕ - комісію по помилуванню при Президенті, чи як вона там правильно звецця!!! Тобто, серед вихідного дня треба зібрати не просто ту комісію,.. а ще й відповідну канцелярію, щоб вона приготувала документи, які будуть розглядатися, відповідно їх оформила, потім збираються ті "члени" й "членихи", які там є, вони, тіпа, "розглядають питання", виносять ніби-то "своє рішення", канцелярія його належним чином оформлює і аж тут - дають на підпис пахану! А у пахана - вихідний!!! Звісно, пахан у вихідний не сидить на робочому місці, якщо таке взагалі є! Він - дома! Але він дуже "поважає" Луценка, тому йому додому фельдєгерська служба доставляє той документ, який виробила комісія і він десь там у себе той документ підписує! Потім його, документ, везуть назад у комісію і вона його відправляє у колонію! А у колонії теж - свій розпорядок дня! Там випускають не кожного дня... Але задля такого "височайшего рєшєнія" Луценка й інших випускають у вихідний день!!!
Ну хоч тепер зрозуміло? Чи знову - свічку тримати, га, Qwerty, ?
Я щось не в курсі - чи дійсно так все ТУГО із розумінням дій державного апарату, чи то просто - тролінг??!
7 Дивитися профіль XoXoL XoXoL Дата: 8 квітня 2013 р., 20:51:06  Цитувати
Цитата:Я щось не в курсі - чи дійсно так все ТУГО із розумінням дій державного апарату, чи то просто - тролінг??!
About Qwerty - Казала моя бабуся (Царство їй Небесне!!!) про такі випадки - "Аби не мовчки"
Ляпнув аби ляпнути, а там.... то вже не моє діло тіпа
8 Дивитися профіль crok crok Дата: 9 квітня 2013 р., 02:25:52  Цитувати
Моя думка про все те така: ще до того моменту, коли у суботу подавалось прохання про помилування від омбудсмена, вже всі відповідні документи Комісією при Президентові України у питаннях помилування по всім засудженим були належним чином підготовлені! Хоча сам Указ датований саме 7 квітня. Тобто, насправді вся ота бюрократична машина, яку я описав для нічого не розуміючого Qwerty (как-бе?), у суботу-неділю не збиралася! Наш пахан і у звичні робочі дні не дуже то полюбляє працювати (це нам відомо навіть з його офіційних інформаційних подань), а тим більш я далекий від думки, що він щось там напідписував у неділю!!!
Значно цікавіше таке - а інші 5 людей, які були "помилувані", теж були випущені у неділю???

Спеціально для снобів, які тут будуть питати, чи стояв я зі свічкою біля прєзіка:
http://www.president.gov.ua/documents/15624.html - УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 197/2013

До речі, звернув увагу на сайті - а у Януковича дуже красивий особистий підпис!!! Маладца!
9 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 9 квітня 2013 р., 08:21:00  Цитувати
crok, це вже точняк?
10 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 9 квітня 2013 р., 09:42:27  Цитувати
Я вас расстрою, то что он подписан был как бы 7-го числа, это не значит что его не готовили за месяц. Там стадо дармоедов которое планирует каждый день и шаг и на несколько месяцев вперёд. И ваши умственные изречения по поводу того, что кому то что то припекло, можете и дальше в это верить. Вы же ж вкурсе всех дел президента правда? Ой забыл вы ж эти интернет воины
11 Дивитися профіль XoXoL XoXoL Дата: 9 квітня 2013 р., 11:54:09  Цитувати
Qwerty, І зовсім ти нас не "розстроїв". Скоріше ти сам "розстроївся", бо вважаєш, що всі такі наївні і нічого не чують, не бачать, не вміють думати своїми головами. А от на рахунок дармоїдів - це ти в точку!!! Адабрямс! Хоть щось розумне від тебе вдалось прочитати
12 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 квітня 2013 р., 15:49:34  Цитувати
У Макошинській колонії було ухвалено створити нову партію Луценка

Луценко, Стецьків, Філенко і Безсмертний домовилися про створення нової радикальної партії
Зустріч "четвірки" відбулася ще у Менській колонії, де відбував покарання екс-міністр Юрій Луценко. Саме він цю зустріч ініціював. Зателефонував Стецьківу і сказав, що в нього визрiв план i його треба обговорити. При цьому наголосив, що хотiв би бачити лише польових командирiв Майдану.

http://siver.com.ua/news/2013-04-08-12099

-----
Добавлено 9 апреля 2013 г., 15:49:53:

Чи не проект це Януковичєй?
13 Дивитися профіль crok crok Дата: 9 квітня 2013 р., 18:52:34  Цитувати
Qwerty, умнєнькій Ви наш, читати вмієте? Я ж мабуть зрозумілою мовою написав:
Цитата:ще до того моменту, коли у суботу подавалось прохання про помилування від омбудсмена, вже всі відповідні документи Комісією при Президентові України у питаннях помилування по всім засудженим були належним чином підготовлені!

Невже ж за особистим розумування навіть прочитати простий текст важко?
14 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 9 квітня 2013 р., 18:53:56  Цитувати
crok,
Цитата:прочитати простий текст важко
а нащьо тролю шось читать?

-----
Добавлено 9 апреля 2013 г., 18:57:18:

Влада підтвердила, що Янукович хоче виміняти Луценка на асоціацію

Останні дії влади, в тому числі за рішенням питань "вибіркового правосуддя", створюють належну атмосферу для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Таку думку озвучив радник президента, керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук на брифінгу у вівторок у Києві.

"Вважаю, що останні події і заходи, які були здійснені усіма гілками української влади в усіх сферах як внутрішнього життя, так і у взаєминах з ЄС, у тому числі у вирішенні деяких питань так званого "вибіркового правосуддя", свідчить про серйозний прогрес щодо створення належної політичної атмосфери", - зазначив він.

"Заради досягнення нашої основної ціни - підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту "Східне партнерство" у листопаді цього року", - сказав чиновник.

В.о. директора департаменту інформполітики МЗС Євген Перебийніс заявив, що указ президента Віктора Януковича про помилування засуджених, у тому числі екс-глави МВС Юрія Луценка, було видано в рамках декриміналізації та гуманізації українського законодавства.

За його словами, указ слід розглядати в "широкому контексті впровадження визначених президентом і урядом України економічних і соціальних реформ".

Ці реформи, за інформацією МЗС, передбачені в порядку денному асоціації Україна-ЄС і стосуються реформування системи правосуддя, виборчого законодавства та реалізації інших першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/04/9/6987758/