На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Немає в Ніжині більше площі Леніна

14 березня 2013 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 2144 | Коментарів: 21
Новина  Немає в Ніжині більше площі Леніна
Немає в Ніжині більше площі Леніна 12 березня на сесії Ніжинської міської ради відбулося перейменування назви центральної площі. Причому перейменували площу досить зненацька, так що навіть ніхто не очікував.

Депутат Дзюба вніс проект рішення про перейменування площі Леніна на площу Святої Покрови. Він сказав, це тому, що у нашому Гімні сказано, що ми всі козаки.

Комуніст Красніков запротестував, що це треба обговорювати. Неможна отак взяти і відмовитись від бренду Ілліча. Депутат Анатолій Лінник заперечив комуністу і спитав, чи знають комуністи, коли площа стала Ленінською? Комуністи не знали, звісно, вони вважали, що вона завжди була Ленінською.

Лінник добивав: а хто питав людей у 1974 році, чи хочуть вони бачити Леніна і чути його ім’я? Комуністи сіли на місце.

Пропозицію Дзюби все одно не підтримали. Але Ніна Марківна Охримюк згадала, як ходила до 7 школи через площу Франка. А давайте назвемо як було – Івана Франка! Підняли руки 26 депутатів.

Так, за 10 хвилин в Ніжині не стало площі Леніна, а повернулася стара назва площі – Івана Франка.

Комуніст Красніков з засідання сесії кудись зник.

http://www.uezd.com.ua/page/nemaye-v-nizhini-bilshe-ploshhi-lenina.html


Коментарі (21 шт.):

1 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 березня 2013 р., 10:25:49  Цитувати
Не пройшло й 25-ти років
2 Дивитися профіль Tyt24vcytki Tyt24vcytki Дата: 14 березня 2013 р., 12:40:11  Цитувати
Спор в песочнице.
- Давайте поиграем в салочки!
- Нет, вчера играли, давайте сегодня будем лепить пасочки!
- А мы хотим побегать в футбол!
В таком случае лучше идем смотреть по телеку "Ералаш".
Все разошлись, чтобы по-окончании захватить скакалки и играть в резиночки.
3 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 14 березня 2013 р., 16:42:48  Цитувати
Вот это я понимаю в Нежене стабильность, все проблемы важные и насущные решили, теперь можно и площади переименовывать.
4 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 14 березня 2013 р., 18:07:32  Цитувати
ну а толку, що перейменували? Ілліч то стоїть як живий
5 Дивитися профіль crok crok Дата: 16 березня 2013 р., 06:10:08  Цитувати
Qwerty, Helen, ви явно в школі погано вчили історію! Якби добре вчили, то знали б, що сучасні депутати ніяких роверів невигадали - вони проти комуністичних ідолів діють строго так само, як свого часу комуністи діяли у Російській імперії - першим ділом вони знесли що? Правильно - пам’ятники царям і церкви, а також все, що нагадувало про царську імперію! Хоча, як дехто тут спробував "свєркнуть начітанностью і всезнайством", в ті часи у комуністів звідусіль були
Цитата:проблемы важные и насущные

Але комуністи, що не кажіть, а у справі ідеологічної пропаганди розумілися куди як більше сучасних недовчених студентів! Вони розуміли, що справи справами, а ідеологічна пропаганда - то найперша і найважливіша справа! Тому, не дивлячись на всі інші більш важливі справи, вони першим чином заходилися знищувати пам’ятники і все, що нагадувало про царизм! За 5 років вже про Російську царську імперію ніхто й не згадував! Тому діти, які народилися ще при царях, вже подорослішавши мало що про них знали, а тому, як то кажуть царів "нє празновали"!
А ми вже більше 20 років як змінили свою державність, а й досі дивимось на всі оті карли-маркси і клари-цеткін! Якби ми діяли із рішучістю комуністів, то вже виросло би друге покоління, яке нічого вже не знало, хто такий Владімір Іллі Членін! І недобиті комуняки не піднімали б так голови із портретами отої сволоти Сталіна, яку зараз знову звеличують! А у Одесі взагалі дожилися до повного маразму - мало їм пам’ятника прастітуткє-цариці, так їхні комуняки заявили про відновлення формувань «СМЕРШ»...

-----
Добавлено 16 березня 2013 р., 06:14:17:

І навздогін - указ президента Ющенка про знесення всіх комуно-радянських символів НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ! Тому, всі знесення й перейменування проходять строго у відповідності із указом президента!
6 Дивитися профіль Tyt24vcytki Tyt24vcytki Дата: 16 березня 2013 р., 10:14:36  Цитувати
Площа - це назва. Ленін - це пам‘ятник! І все. Заліззяка чи там бетон - неважно.
Пофигу що робив доброго чи поганого вредного Ленін. Це історія яка б вона не була. І люди такою фігньою не повинні перейматись - дійсно є багато інших більш важливих справ.
Не ми його ставили і не нам його прибирати.
Хто хоче щось міняти - поряд нехай ставить нове і доказує, переконує що це "крутіше" і корисніше.

Добре що в Прилуках такий гарний пам‘ятник Леніну туристам залишився і вони будуть на фоні його фотографуватись на згадку.
Пройдуть віки і можливо той же наш Беркут увійде в історію, як керівник який незважаючи на недалекоглядні укази президента про знищення пам‘яток історії, не поспішив виконати і зберіг для нащадків на площі Прилук чи кудись ще перенесуть а не переплавлять на кольоровий метал да традиційно тупо розкрадуть собі по кишеням.
Тільки раді цього нехай краще на місті стоїть аніж хтось "з кармани держачих" нову тачку а чи хатинку купить за ту кольорову заліззяку.

7 Дивитися профіль watt watt Дата: 16 березня 2013 р., 14:32:40  Цитувати
Tyt24vcytki, чомусь вашу ідеологію і ставлення до історіі не розділяють у Німеччіні
Цитата:Пофигу що робив доброго чи поганого вредного Ленін. Це історія яка б вона не була. І люди такою фігньою не повинні перейматись - дійсно є багато інших більш важливих справ.
Не ми його ставили і не нам його прибирати.

Дивно булоб таке почутипо відношеню до Гітлера.....а може не треба було і діяльність концтаборів припиняти? Не миж їх ставили.

8 Дивитися профіль Tyt24vcytki Tyt24vcytki Дата: 16 березня 2013 р., 17:43:44  Цитувати
watt, вкрай невдале порівняння. Гітлер - то зло.
Туристи відвідують Меморіальний музей пам‘яті в Баварскому містечку Дахау, Меморіальний комплекс «Бухенвальд», Меморіальний комплекс «Хатинь» і т.д.
Не треба тупо знищувати пам‘ятникі (вони непричому) і заодно політично піаритись на цьому.
9 Дивитися профіль watt watt Дата: 16 березня 2013 р., 18:09:25  Цитувати
Tyt24vcytki, комунізм теж зло і якщо кровава історія СССР це для вас це не показник то сучасна комуністична Корея ілюструє це краще
10 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 16 березня 2013 р., 18:34:58  Цитувати
Цитата watt:Tyt24vcytki, комунізм теж зло і якщо кровава історія СССР це для вас це не показник то сучасна комуністична Корея ілюструє це краще

А чего же о Китае умолчали? Очень даже не плохо демонстрирует. Нам бы такой коммунизм.
11 Дивитися профіль Tyt24vcytki Tyt24vcytki Дата: 16 березня 2013 р., 21:00:15  Цитувати
watt, Не треба сперечатися про зло і криваву історію СРСР, не треба навіть згадувати в такому дусі і стилі. Ну що ж коїться? Чи не видно що різної масті ідеологи намагаються "поховати" нас усіх? І на жаль, це їм успішно вдається.
Те ж СРСР розвалили і що зараз - зубожіння всіх і збагачення купки капіталістів. Кожен живе сам по-собі і жде побоюючись як не підстави так чергового подорожчання. А буде ще гірше.
Тоді було - реально безкоштовне навчання з початкових класів школи і до випуску, безкоштовна медицина, робочі місця і отримання безкоштовного житла на виробництві. Це немало для нормального життя людини. То в чому ж зло комунізму і перевага капіталізму?
Ясне діло, що комунізм - це утопія, тоді автомобіль було непросто купити, на ту ж мебель, да на все черга, але не знаю, при такому розкладі як оце зараз, мабуть краще було б ще трохи пожити в "ненависному кривавому комуністичному СРСР".
12 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 17 березня 2013 р., 00:45:16  Цитувати
Tyt24vcytki,
Цитата:Не треба сперечатися про зло і криваву історію СРСР, не треба навіть згадувати в такому дусі і стилі.
як це не треба? Треба! І виключно в такому дусі і стилі! Це зло і кривава історія країни, яка майже весь час свого існування займалася знищенням і терором свого народу! А започаткував її саме Ленін.

Цитата:Тоді було - реально безкоштовне навчання з початкових класів школи і до випуску, безкоштовна медицина, робочі місця і отримання безкоштовного житла на виробництві. Це немало для нормального життя людини.
Дак шо. Робочим давали копійку а все що вони зробили пускали на озброєння і на строітєльство комунізму в африці. Щяс цього всього немає, але люди живуть набагато краще навіть при такому керівництві країни - наполовину комуняцькому, наполовину бандитському.
13 Дивитися профіль watt watt Дата: 17 березня 2013 р., 13:26:58  Цитувати
Tyt24vcytki, Тему ми зачепили таку, що довго можна шось доводити один одному і все одно кожен при своєму лишиться. Лічно я не хотів би лікуватися безкоштовною радянською медициною яка зупинила свій розвиток десь у сорокових із своїми багаторазовими шприцами.
Лічно мені зараз живется непогано, я не чекаю шоб мені партія життя устроїла я сам все собі роблю і з кожним роком у моєму житті все краще стає, не дивлячись на політичну та економічну ситуацію. Нинче ініциатива не наказуєма.
А в тему про Леніна хочу ще добавити такій факт, якій може не вказує нічого конкретно, але мені муляє око... Всі країни соц. табору, які позбулися Ленінов 20 років тому, вже живуть краще за тих, у якіх Леніни гордо возвишаються на площах.
14 Дивитися профіль crok crok Дата: 17 березня 2013 р., 23:34:32  Цитувати
Tyt24vcytki,
Цитата:Тоді було - реально безкоштовне навчання з початкових класів школи і до випуску, безкоштовна медицина, робочі місця і отримання безкоштовного житла на виробництві. Це немало для нормального життя людини.
за вашою логікою найкраще місце на Землі - тюрма! Аякже! Безкоштовно кормлять, з голоду не помреш, дах над головою, постійна робота, забезпечена на роки наперед! просто кайф! Правда, із умова ми життя і охороною здоров’я якось не склалося, але то - "врємєнниє трудності"! Я правильно зрозумів?

Qwerty,
Цитата:А чего же о Китае умолчали? Очень даже не плохо демонстрирует. Нам бы такой коммунизм.
- чув дзвін, та не знаю звідки! Комунізмом у Китаї й не пахне!!! Це ще відразу після війни зрозуміли! Бо тоді відразу розірвали всі зв’язки із Китаєм! Ще б для свідчення особистої обізнаності навів би тут приклад Бокасси! Він теж заявляв про "соціалістичний путь розвитку", сересер його підтримував! А у нього у холодильнику знайшли людське м’ясо! Це ж - всесвітньовідомий факт! Теж дядя заявляв про любов до бідноти! Як з’ясувалося - гастрономічна то була любов!
Тому... Китай і комуністична ідеологія - двє большие разніци! Там тільки ідеологія начеб-то комуністична! Насправді Китай - своєрідна сучасна диктатура! Так би мовити - особливий китайський шлях, який поступово веде до тих стандартів, які зараз вже є у Європі!

Tyt24vcytki,
Цитата:Гітлер - то зло.
Туристи відвідують Меморіальний музей пам‘яті в Баварскому містечку Дахау, Меморіальний комплекс «Бухенвальд», Меморіальний комплекс «Хатинь» і т.д.
якщо ще не відомо, то в черговий раз нагадаю; гітлерівці повністю, до останнього цвяха, скопіювали свою систему концтаборів із сересерної системи концтаборів - ГУЛАГу! І "творчо" її вдосконалили печами для спалювання людей!

Цитата:такий гарний пам‘ятник Леніну
кому пам’ятник??? Ленін за германські гроші звернув дві голови російській двоголовій чорнобильській курці! Також, між іншим, всесвітньовідомий факт.
15 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 18 березня 2013 р., 00:28:25  Цитувати
Цитата crok:Tyt24vcytki,

Дак причём тут звон то? к поедателям мяса человеческого? Если розговор о экономической стороне жизни. Хорошая диктатура, с зонами без налоговой торговли и самыми крупными заводами которые выпускают электронику для супер развитого Запада, и то что долговые обязательства США большей частью у Китая. Так где плохо то не подскажете?
16 Дивитися профіль Tyt24vcytki Tyt24vcytki Дата: 18 березня 2013 р., 07:58:19  Цитувати
Увлеклись, а разговор-то не о жизни или экономике, а о памятнике, площади, улице - просто о названии или самом постаменте и не более.
Наконец о достопримечательности города Прилуки, предполагаю, подобных останется мало и это будет реликвия для посещения туристов.
17 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 18 березня 2013 р., 13:41:15  Цитувати
От і втулить його посеред Удая замість каменюкі стиреної. Буде хароший буйок!
18 Дивитися профіль crok crok Дата: 18 березня 2013 р., 18:33:47  Цитувати
Tyt24vcytki,
Цитата:это будет реликвия для посещения туристов
цілком підтримую! Тим більш, що наш Лєнін - дуже колоритно так стоїть!!!

Qwerty
Цитата:самыми крупными заводами которые выпускают электронику для супер развитого Запада
а всі ці крупні заводи там тільки тому, що... Колись показали один такий завод! При під’їзді до нього за декілька кілометрів ландшафт нагадує Марс! Все давно вимерло! Бо викиди від того суперзаводу такі, що там ніщо, навіть китайці, не виживає!!! Але - китайців ніхто не рахує. Здох один - на його місце сотні інших! Ніякої безпеки, ніякої екологічної доцільності - тупе виробництво! От тому воно й скпердешеве! Бо в таких умовах ніяка нормальна людина не буде працювати! І таке небезпечне виробництво ніяка нормальна держава у себе не розміщує! От тому Китай - у пєрєдовіках!

Шановний, Ви ж враховуйте, що це - Китай, де ніколи окремо взяте людське життя не мало абсолютно ніякого значення! Так, для рекламного проспекту китайці покажуть що завгодно і для тупоздивованого туриста теж! І ніколи не покажуть СПРАВЖНЄ обличча китайської суперекономіки!!! Не будьте ж таким наївним!

У Китаї є цілі райони, куди ніколи не ступала нога ні одного туриста світу! От там, де працюють за півжмені рису в день і кується справжнє китайське "процвєтаніє"!
19 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 19 березня 2013 р., 14:57:41  Цитувати
Поглядеть на наши промышленные районы так тот же Марс, и шахтёры тоже не в раю работают, но не за тарелку риса а буханку хлеба. Вот только роста у нам почему то нет, а в Китае есть. Видимо просто меры нужны жёстче и смертную казнь вернуть.
20 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 19 березня 2013 р., 19:53:12  Цитувати
Qwerty,
Цитата:меры нужны жёстче и смертную казнь вернуть
О да, з нашими судами, тоді Тимошенок-Луценок сразу розстрелювать будуть

У нас нема роста того шо при владі комуністи і бандити. Аби не крали вже б давно дороги золотом можна було крить.

А в Китаї рост є бо там да, не крадуть (так як у нас), але й той рост не для простих китайців.

-----
Добавлено 19 марта 2013 г., 23:46:23:

Цитата Qwerty:Вот это я понимаю в Нежене стабильность, все проблемы важные и насущные решили, теперь можно и площади переименовывать.
Ось ніжинці ще одну проблему вирішили - посадили мера злодія і хабарника.
21 Дивитися профіль crok crok Дата: 21 березня 2013 р., 17:12:10  Цитувати
Qwerty, для зовсім упертих пояснюю: у Китаї за надмірну народжуваність встановлена певна відповідальність! Тому, особливо у віддалених районах, при народженні дитини, за яку можна отримати строк, її просто ніде й ніяк не реєструють! Тобто, адміністративно, що називається - на бумазі - тих людей просто не існує! Але, від того вони не перестають хотіти їсти! Тому виробничники із задоволенням наймають таких людей на примітивну роботу, бо бюрократично їх просто нема! Платити їм теж не треба - тільки дай поїсти і місце в бараку для того, щоб переночувати! У випадку загибелі... ніхто навіть не буде знати, де їх поховали! Але ж певну роботу вони виконують! А, враховуючи кількість таких людей, користь вони приносять дуже відчутну!
Уяви ситуацію - на шахті чи десь на складанні простих виробів працює 500 працівників, а бюрократія враховує - 100 наприклад! Ого-го у тих ста працьовитість і ефективність роботи!!!
От звідки такий "рост"! Да і сам Китай зацікавлений в тому, щоб світове товариство не знало реального стану справ - тоді до Китаю підвищена увага інвесторів! От тому Китай і показує такі "цифри"! А світовому олігархату за великим рахунком пабарабану де і як заробляються їхні гроші! Тому весь світ стидливо закриває очі на те, що у Китаї існує просто сучасний вид рабства!

І ще один вагомий, як на мій погляд, аргумент на користь того, що те, що "малює" для всього світу Китай, м’яко кажучи, не відповідає дійсності: нескінченна кількість простих китайців, які всіма можливими способами тікають з Китаю! Мене особливо вразив нещодавно показаний репортаж із кордону України й Росії - китайців знайшли у... величезному начеб-то паливному баку фури дальнобійників! Звідти вилізло декілька китайців! І що цікаво - вони були там просто наглухо заварені! А у прикордонників викликали сумніви стосовно "паливного баку" невеликі дірочки, які були зроблені для того, щоб люди там могли дихати...

А ти кажеш - Китай,.. комуністична країна... розвиток..! Хрєн там!!! Треба просто трохи аналізувати, думати макитрою перш ніж "ковтати" отакі інформаційні гачки про "розвиток" і "могутню економіку"!

Про Ніжин:

Мера Ніжина засудили до 6 років в‘язниці за хабар

Суд визнав законним вирок меру Ніжина, який був засуджений на 6 років за отримання хабара.

Апеляційний суд Чернігівської області підтвердив законність вироку, яким мер Ніжина Михайло Приходько був засуджений до 6 років позбавлення волі за хабар. Про це повідомив представник прокуратури Чернігівської області.

Таким чином, суд відхилив апеляційну скаргу мера Приходька на вирок Новозаводського райсуду, яким він був визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2. ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара).