На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Українські делегати втекли із голосування про статус Палестини в ООН

1 грудня 2012 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 1460 | Коментарів: 8
Новина  Українські делегати втекли із голосування про статус Палестини в ООН
Українські делегати не голосували щодо статусу Палестини в ООН.

Палестина більшістю голосів отримала новий статус держави-спостерігача, говориться в сюжеті ТСН.
Саме цього статусу - держави - палестинці домагалися 65 років, тому таке рішення вони називають історичним.

Після голосування зал Генасамблеї вибухнув оплесками.

Сполучені Штати, які голосували проти, попередили, що це рішення тільки ускладнить ситуацію на Близькому Сході.

Новий статус підтримали 138 країн. Проти проголосували 9.

Особливо цікавою виявилася позиція України. Під час голосування наші представники вийшли із залу.

Крім України, у голосуванні не брали участі Екваторіальна Гвінея, Карібаті, Ліберія і Мадагаскар.
У Міністерстві закордонних справ позицію нашої країни не коментують.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/30/6978546/


Коментарі (8 шт.):

1 Дивитися профіль crok crok Дата: 4 грудня 2012 р., 17:15:04  Цитувати
Ніхто, виявляється, нікуди не тікав. Просто не голосували. Така можливість у тих голосуваннях є, вона означає, що держава утрималася.
http://www.unian.ua/news/539273-u-mzs-kajut-scho-pri-viznanni-palestini-ukrajinska-delegatsiya-nikudi-ne-vihodila.html
Але ж як підло запущена "утка" - "втекли"... Спитать би того писаку, який перший запустив таку дезінформацію - від кого тікали? Хто там такий страшний був???
2 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 4 грудня 2012 р., 19:30:42  Цитувати
crok, а ти шо, віриш речнику Міністерства закордонних справ України Олександру Дикусарову?
3 Дивитися профіль crok crok Дата: 11 грудня 2012 р., 02:18:52  Цитувати
OLEX, я вірю тому, що для того, щоб просто не голосувати, можна просто не голосувати! І для цього не треба виходити нікуди!
І навіть якщо теоретично уявити, що вийшли... ти бачиш різницю у словах "втекти" і "вийти"?
Я особисто вважаю, що неголосуванням Україна більш чітко висловила своє ставлення до палестинської адміністрації, чим, скажімо, ті, хто проголосував "за", при цьому чітко усвідомлюючи, що насправді тая адміністрація у Палестині нічого абсолютно не вирішує! Тобто - АБСОЛЮТНО НІЧОГО! Палестина зараз розбита на дві частини, у одній з яких - сектор Газа - керує всім відомий рух ХАМАС (такі собі бандюки місцевого пашиба, які всіх там залякали до гикавки, взагалі вважається терористичним угрупованням), а у другій частині - ваще полная анархія!
ТО КОМУ НАДАВАЛИ СТАТУС, а значить автоматично прирівняли до визнання майже державою?!
От Україна й не голосувала! Стопудово правильно поступила! І нічого в тому клімактерично-галасливого немає!
Але ж - як серонули мезиочі журналюги - делегати ВТЕКЛИ... Я навіть здогадуюсь - чиї писаки, з-за якого кордону, таке могли розпочати!
4 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 11 грудня 2012 р., 02:27:14  Цитувати
Цитата:От Україна й не голосувала!
в сенсі "От"? Якщо Україна проти, дак чого не галасувала проти? В чому 100-пудовість правильності втечі делегатів з зали галасування?
5 Дивитися профіль crok crok Дата: 11 грудня 2012 р., 16:52:35  Цитувати
OLEX,
Цитата:В чому 100-пудовість правильності втечі делегатів з зали галасування?
у тому, що Україна фактично проти, але дякуючи нашому головному Гопніку вона знаходиться не у той ваговій категорії світових політичних гравців! Якщо проти проголосували США - всі похитали головами,.. ну,... США, тіпа, проти... А уяви собі, що б завив той же Кацапстан, якби Україна проголосувала проти?! Отже маємо - треба голосувати проти, але така відверта позиція дуже шкодить і так поганючому статусу нашого Гопленду! Тому просто не голосували. Є такий вислів серед журналістів - коментарів не було, інформація не підтверджена, але й не спростована. Ось і Україна таким чином висловила свою позицію! Що тут ганебного?!! як це комусь дуже хочеться подати. У голосуванні завжди є три позиції - "за", "проти," "утримався". Україна просто утрималась. Що тут ганебного?!

І хто там біля делегатів із свічкою стояв? Він особисто бачив, що делегати саме ТІКАЛИ? Я ж питаю - бачиш різницю між "втекли" і "вийшли"?
6 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 11 грудня 2012 р., 17:33:16  Цитувати
crok, ну ясно шо не бігли вприприжку, но таки втекли ж

Цитата:Україна просто утрималась
як це "просто утрималась"? Утриматись можна тікі голосуючи.
7 Дивитися профіль crok crok Дата: 13 грудня 2012 р., 02:47:31  Цитувати
OLEX,
Цитата:Утриматись можна тікі голосуючи.
Дак і я ж про шо?! Не брали участь у голосуванні, тобто шо??? - утримались! Шо ж тут нєясно?
Цитата:ясно шо не бігли вприприжку
- значить НЕ ТІКАЛИ! Просто не брали участь у голосуванні, УТРИМАЛИСЬ!
8 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 13 грудня 2012 р., 16:02:51  Цитувати
crok, щоб утриматись, треба проголосувати — "УТРИМУЮСЬ". Україна не утрималась а сцикливо втекла