На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: В гімназії №5 набирають ...агітаторів за ПР

14 вересня 2012 р. | Автор: crok | Переглядів: 1799 | Коментарів: 25
Новина  В гімназії №5 набирають ...агітаторів за ПР
В гімназії №5 набирають ...агітаторів за ПР В учительській кімнаті гімназії №5 міста Прилуки, що на Чернігівщині, висить оголошення із пропозицією заробити 600 гривень на посаді агітатора Партії регіонів. Директоркою цього навчального закладу є депутат Прилуцької міської ради від Партії регіонів Наталія Бурлаку.

На дошці оголошень у вчительській кімнаті прилуцької гімназії №5 поруч із графіком виховних годин висить оголошення такого змісту: «Хто бажає бути агітатором від Партії регіонів та заробити 600 гривень, записуйтесь у список». Також в оголошенні зазначено, що потрібно вказати «ПІБ, дату народження, місце роботи та телефон». Завдання агітатора від «регіонів» – подати список із 30 осіб, які будуть голосувати за Партію регіонів, із вищезазначеними даними.

Директоркою цього навчального закладу є депутат Прилуцької міської ради Наталія Бурлаку. Її було обрано депутатом міськради від Партії регіонів.

Чернігівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає неприпустимим такі дії з боку керівництва гімназії.

Використовуючи службове положення й застосовуючи адмінресурс, «регіоналка» робить із загальноосвітнього навчального закладу виборчий штаб Партії регіонів, чим порушує виборче законодавство.

Прес-служба Чернігівської обласної організації
ВО «Свобода»


Коментарі (25 шт.):

1 Дивитися профіль Casey Casey Дата: 14 вересня 2012 р., 08:39:24  Цитувати
2 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 14 вересня 2012 р., 09:22:11  Цитувати
а де можа такі ось оголошення розвішувати? як на мене, безобідне оголошення.. Рядовому вчителю ті 600 грн не будуть зайвими Директорка навпаки прагне вдосконалити матеріальне становище своїх підлеглих, поки їм зарплатуне виплачують
3 Дивитися профіль crok crok Дата: 14 вересня 2012 р., 09:37:04  Цитувати
Helen, якщо чесно, то я не знаю, що там дозволяє виборче законодавство, а що не дозволяє. Побачив у неті замітку про Прилуки, розмістив тут...
4 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 14 вересня 2012 р., 13:30:27  Цитувати
Как бы ересью попахивает. Где фото той самой доски? Я вижу бумагу А4 с кривым текстом от руки с упоминанием ПР. И вижу чётко подписавшихся свободовцев. Как бы логика намикает на чёрный пиар. Я с таким успехом могу написать кто хочет в космонавты за 600 грн.
5 Дивитися профіль Frankinshtain Frankinshtain Дата: 14 вересня 2012 р., 15:43:57  Цитувати
Цитата Qwerty:Как бы ересью попахивает. Где фото той самой доски? Я вижу бумагу А4 с кривым текстом от руки с упоминанием ПР. И вижу чётко подписавшихся свободовцев. Как бы логика намикает на чёрный пиар. Я с таким успехом могу написать кто хочет в космонавты за 600 грн.
є таке діло, по городу вже ходять агітірують
6 Дивитися профіль IgorUA IgorUA Дата: 14 вересня 2012 р., 17:11:49  Цитувати
Цитата Qwerty:Как бы ересью попахивает. Где фото той самой доски? Я вижу бумагу А4 с кривым текстом от руки с упоминанием ПР. И вижу чётко подписавшихся свободовцев. Как бы логика намикает на чёрный пиар. Я с таким успехом могу написать кто хочет в космонавты за 600 грн.

Ти, звісно, можеш написати що завгодно, а от свободівці відповідають за свої слова. Нісенітницею "попахує" твоя заява, бо ти мабуть з місяця впав коли вперше чуєш, що партія гвалтівників і шапкокрадів, порушуючи всі закони та Конституцію України, розміщують свою рекламу і агитують в держустановах по всій країні. Не користуйся своєю логікою, а краще розплющ очі.

-----
Добавлено 14 сентября 2012 г., 17:27:08:

Цитата Helen:а де можа такі ось оголошення розвішувати? як на мене, безобідне оголошення.. Рядовому вчителю ті 600 грн не будуть зайвими Директорка навпаки прагне вдосконалити матеріальне становище своїх підлеглих, поки їм зарплатуне виплачують

ПОЛОЖЕННЯ про загальноосвітній навчальний заклад:
3. Головним завданням загальноосвітнього навчального закладу
є забезпечення реалізації права громадян на загальну середню
освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої
особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям
національної самосвідомості, підготовленої до професійного
самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою
наукових знань про природу, людину і суспільство.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про вибори народних депутатів України

Стаття 74. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації
3. Забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі.
4. Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.
7 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 14 вересня 2012 р., 20:08:04  Цитувати
Цитата IgorUA:

Ладно по порядку! Уважаемый IgorUA я задал вопрос по конкретной статье! На который вы мне начали здесь лепить кучу слов и букв не по теме. То что идёт агитация и ходят по домам и квартирам я знаю и вижу. Меня больше интересует данная статья, из какого больного пальца она высосана? Я ещё раз повторюсь, вижу на фото лист бумаги формата А4 приколотый иголками судя по всему к шторе. Теперь уважаемы умники вопрос каким боком здесь 5-я школа?
8 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 14 вересня 2012 р., 22:56:51  Цитувати
провокація?

-----
Добавлено 14 сентября 2012 г., 23:00:16:

ну за 600 грн. хай і мене в той список в пишуть... а в кабінці то ми будемо у трьох, я ручка і бюлетень... я була б зовсім не проти, якби зі мною ПР поділилась би 600 грн... чи на шо тут розрахунок? якісь чорнющі махінації...
9 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 15 вересня 2012 р., 00:09:19  Цитувати
Цитата rediska:провокація?


-----

Добавлено 14 сентября 2012 г., 23:00:16:


ну за 600 грн. хай і мене в той список в пишуть... а в кабінці то ми будемо у трьох, я ручка і бюлетень... я була б зовсім не проти, якби зі мною ПР поділилась би 600 грн... чи на шо тут розрахунок? якісь чорнющі махінації...

Не хотелось бы вас огорчать. Но возьмите лучше эти 600 грн в банке. Потому что заплаченые 600 грн на выборах партией вычту из нас же только в 10 раз больше. Там спонсоров и меценатов нету.
10 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 15 вересня 2012 р., 00:28:10  Цитувати
нічого не маю ні проти Свободи, ні проти своєї рідної 5 гімназії, та і захищати особо нікого не стану, але погоджуюся з Qwerty - як можна доказать, що це саме з тієї школи? Де видно?
11 Дивитися профіль IgorUA IgorUA Дата: 15 вересня 2012 р., 10:52:50  Цитувати
Цитата Helen:нічого не маю ні проти Свободи, ні проти своєї рідної 5 гімназії, та і захищати особо нікого не стану, але погоджуюся з Qwerty - як можна доказать, що це саме з тієї школи? Де видно?

Олено, а як би ти виявила в себе на роботі заборонену законом агітацію, підкуп виборців, чи застосування до працівників адмінресурсу, ти б негайно викликала керівництво і привселюдно звинуватила його в порушенні закону?! Звичайно, що людина яка надала ці факти порушень не хотіла б розголошення свого призвіща, бо боїться втратити роботу. Які докази потрібні, коли ПР безкарно застосовує такі засоби по всій країні? Регіонали з комуністами майже кожного дня порушують Конституцію України, а тобі не віриться що таке можливе в навчальному закладі директором якого є представник ПР. Ніхто не заважає керівництву школи №5 подати на Свободу до суду за "наклеп", там і буде доведено, чи були факти порушень, чи ні. Свобода не вважає запотрібне передчасно розголошувати звідки взялась така інформація лише для того, щоб переконати зневірену Фому - Qwerty і підставити людину, яка може втратити роботу тільки за те, що наважилась хоч на маленький спротив проти беззаконня влади. Ваше право вірити, чи ні, але факт порушень залишається фактом і до сих пір не доведено протилежне. Щось досі ще ні хто з вчітелів не звернувся до Свободи і не заперечів цієї інформації, та й на сайті я не бачу "обурених наклепом" працівників навчального закладу.
12 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 15 вересня 2012 р., 12:41:11  Цитувати
В общем что и требовалось доказать. Фотографий нету, доказательств нету, одно бла бла бла бла, они кака, а мы СВОБОДА цяця. Я одного понять не могу ВЫ на какой уровень людей расчитывали скормить этот недо вброс, или считаете выборцев тупым стадом которое ведёться на всякую фигню которую им кормят? В общем моё мнение по поводу СВОБОДЫ не изменилось даже ухудшилось.
13 Дивитися профіль Casey Casey Дата: 15 вересня 2012 р., 21:18:19  Цитувати
crok, а Вы, шановний, від якої партії:
14 Дивитися профіль crok crok Дата: 16 вересня 2012 р., 05:43:58  Цитувати
Casey, я з партії маріхуани, яку прислали із відповідних місць!
Qwerty,
Цитата:В общем моё мнение по поводу СВОБОДЫ не изменилось даже ухудшилось.
Це можна було б і не казати - і так видно Хуана по сомбреро!
Мені от тільки цікаво:
Цитата:Фотографий нету
- а то що представлене?
Цитата:Я одного понять не могу ВЫ на какой уровень людей расчитывали скормить этот недо вброс, или считаете выборцев тупым стадом которое ведёться на всякую фигню которую им кормят?
Відповідно Вашій логіці, той факт, що містом ходять люди, проплачені регіоналами, агітуючи за регіоналів порушуючи все, що тільки можна - неправда?! Адже на фото зображена об’ява, а Ви пишете - фотографій нєту... Ще факт - а на яке "тупоє стадо виборцев" розрахована реклама ПР? Чи "Компартії України", як вони себе називають - "вєрньом страну народу". Мало того, що закордонною мовою, так ще й брехня несусвітна. Але то - нормально? То - не для бидла?
Мене в цьому факті дуже засмучує не сам факт невіри людей своїм очам, а той факт, що багато хто з нас вже змирився із повсякчасним стрибанням регіоналів нам на голови, неначе це - нормальна справа! Натомість всіх "інакомислящіх" регіонали готові запроторити туди, де яник сидів два рази й трохі-трохі не потрапив втретє. Це теж - нормально?! За часи так званих "помаранчевих", як би їх там не оббріхували, такого міліційно-судового розгулу не було! Таке враження, що наші судді, прокурори й міліція втомилися від неможливості прислужувати владі при "помаранчевих" і тому кинулись надолужувати свої прислужницькі інстинкти при "галубих"!!!
15 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 16 вересня 2012 р., 14:01:28  Цитувати
Цитата crok:Casey, я з партії маріхуани, яку прислали із відповідних місць!
Qwerty,


Ви ж вроде взрослый человек а такой бред пишете. Та фотограия которая висит в новости кроме улыбки не вызывает ничего. Что я на ней вижу? Кто то кривым почерком написал сфоткал и о ЧУДО это уже мего новость! Не заставляйте меня усомниться в ваших умственных способностях, потому что то что вы написали тоже смешно. Это у вех здесь такая маничка начинать уходить от темы в сторону если нету возможности дать чёткий и аргументированный ответ. Не надо судя приклеивать то что происходит вокруг, если бы вы прочитали то что я выше писал, то вам бы не пришло в голову мысли о хуанах, о языковых законах и прочее что не имеет никакого отношения к этой теме. ДА Я вижу как идёт агитация не в лесу живу, но я подчеркнул где именно доказательства по этому посту. И да если нчего написать по теме то не пишите.

-----
Добавлено 16 сентября 2012 г., 14:03:47:

И да это всё папэрэдныки и злочынна влада
16 Дивитися профіль IgorUA IgorUA Дата: 16 вересня 2012 р., 15:09:39  Цитувати
Цитата Qwerty:
Ви ж вроде взрослый человек а такой бред пишете. Та фотограия которая висит в новости кроме улыбки не вызывает ничего. Что я на ней вижу? Кто то кривым почерком написал сфоткал и о ЧУДО это уже мего новость! Не заставляйте меня усомниться в ваших умственных способностях, потому что то что вы написали тоже смешно. Это у вех здесь такая маничка начинать уходить от темы в сторону если нету возможности дать чёткий и аргументированный ответ. Не надо судя приклеивать то что происходит вокруг, если бы вы прочитали то что я выше писал, то вам бы не пришло в голову мысли о хуанах, о языковых законах и прочее что не имеет никакого отношения к этой теме. ДА Я вижу как идёт агитация не в лесу живу, но я подчеркнул где именно доказательства по этому посту. И да если нчего написать по теме то не пишите.
И да это всё папэрэдныки и злочынна влада

Ти з кожним своїм недолугим коментарем ганьбишся все більше та більше. Про факт порушення оприлюднено на офіційному сайті Свободи http://www.chernihiv.svoboda.org.ua/ та на багатьох інших інтернет ресурсах, тому адміністрація школи №5 може подати до суду, якщо вважає це наклепом. Та чомусь не поспішає цього робити, бо знає що то є правда і вже тихенько зняла те оголошення. Доречі, я тобі кажу що то правда і ти також можеш подати на мене в суд, якщо вважаєш це брехнею, або можеш як справжній чоловік набити мені пику, захищаючи "честь і совість" адміністрації. Я залюбки надам тобі таку можливість відновити справедливість. Пиши мені в особисту скриньку, де й коли ти бажаєш отримати сатісфакцію, обов"язково домовимось і в тебе буде унікальна нагода впевнитись, чи відповідаю я за свої слова.
17 Дивитися профіль Frankinshtain Frankinshtain Дата: 16 вересня 2012 р., 16:12:52  Цитувати
Цитата rediska:провокація?


-----

Добавлено 14 сентября 2012 г., 23:00:16:


ну за 600 грн. хай і мене в той список в пишуть... а в кабінці то ми будемо у трьох, я ручка і бюлетень... я була б зовсім не проти, якби зі мною ПР поділилась би 600 грн... чи на шо тут розрахунок? якісь чорнющі махінації...
ну дак і ди в офіс регіонів, проси шоб тебе записали
18 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 16 вересня 2012 р., 20:21:30  Цитувати
IgorUA, Не смешите меня пожалуйста, я не опускаюсь до уровня воинов "патриотов" которые с криком и кулаками готовы отстаивать чужую идею ибо своего мозга походу нету, при этом не способны доказать что либо, в очередной раз убеждаюсь, что если нету доводов, то люди опускаются до уровня оскорблений и кулаков.
И да открою для вас великую тайну. С каких пор официальный сайт свободы стал достоверным источником? У вас есть какие то документы по этому поводу или вы думаете что всё что пишут в интернете чистая правда? На за боре тоже три буквы написаны, а за ним дрова лежат. И да я к партии ПиаРастов не имею никакого отношения, без партийный. Так что выпейте чаю и угомоните свой пыл.
19 Дивитися профіль Sheriff Sheriff Дата: 17 вересня 2012 р., 11:31:00  Цитувати
Друзья о чём Вы споритесь ? Все политики одинаковые, разный у них только флаг. В России власть передаётся по договору, а у нас изображается видимость демократии. Пройдут выборы и посмотрите сколько опозиционеров перейдёт к власти. А всё потому, что они хотят жить для себя, а не для нас простых избирателей.
20 Дивитися профіль Lesya Lesya Дата: 17 вересня 2012 р., 17:26:48  Цитувати
Qwerty,
спешл фор ю
21 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 17 вересня 2012 р., 18:15:56  Цитувати
Ну так а сразу нельзя было выложить? Спасибо за старания. IgorUA может спать спокойно его честь осталась кристально чистой.
22 Дивитися профіль crok crok Дата: 19 вересня 2012 р., 05:03:30  Цитувати
Qwerty, ось і стало зрозуміло, що Ви готові не вірити власним очам допоки не отримаєте добряче по потилиці! Вам же, шановний, показали фото, підпис що це розповсюджує прес-служба шановної організації - а Ви все одно товчете своє... Невже ж Ви думаєте, що Чернігівська обласна штаб-квартира ВО «Свобода» стала б отак собачитись заради висмоктаного з пальця факту? Навіщо їм, які і так мають не вельми простору довіру людей (сказується совковість декотрих, які вірять ще й досі у "нацистів" в образі «Свободи»), собі ускладнювати життя через якусь там "неіснуючу" бОмагу?! Якщо, слідуючи Вашій логіці, припустити, що це була провокація, то результатом цієї "провокації" було б тільки зменшення довіри до «Свободи». Тоді який сенс у цій "провокації"? Яка ж політична партія сама себе буде топити???
IgorUA як я розумію спить спокійно і без Ваших порад... А от щодо Вас... Із 22 заміток більшість - Ваші, і всі вони про те, що тут, мовляв, дурять із фотографією. І єдиний, хто помітив це дуріння - Ви! Насправді ж, як бачите - все із точністю до навпаки! Тепер моя черга повернути Вам:
Цитата:Не заставляйте меня усомниться в ваших умственных способностях, потому что то что вы написали тоже смешно.

То хто з нас смішний?
23 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 19 вересня 2012 р., 12:01:17  Цитувати
crok Много текста не по теме. Мне ваши аля умные нравоучения абсолютно не интересны. Я просил доказательств я их получил. А то, что кто там уважаемый мне не интересно. На данном посте извольте я закончу ибо дальше обсуждать нечего. А превращать тему в бурление негодующих хомячков которые в итоге ничего не решат, аналогов таких тем интернете море, только люди как сидели так и сидят на своих опах и не хотят ничего менять, а если не хотят значит всех всё устраивает.
24 Дивитися профіль crok crok Дата: 20 вересня 2012 р., 03:10:04  Цитувати
Qwerty, я себе до
Цитата:негодующих хомячков
не зараховую. Але, навіть якщо
Цитата:аналогов таких тем интернете море,
а Ви зайшли саме сюди та ще й залишили свої міркування, а потім зарахували себе до цих самих... згаданих Вами, значить Вас все ж щось тут зачепило?
Ви отримали долю холодної інформації для роздумів, значить сидіти на своїй опі Вам буде не дуже зручно, значить - повідомлення досягло своєї мети: Ви не тільки іншим разом замислитеся над діями своєї люьимої ПРтії, але й зробите певні висновки, не на користь аналів...
25 Дивитися профіль Qwerty Qwerty Дата: 20 вересня 2012 р., 09:37:40  Цитувати
Вы часом не Шерлок Холмс? С какого места вам в голову стукнуло что я с ПР? Если мнение человека отличное от мнения большинства на этом форуме, то он сразу с ПР. Колхоз в головах не искореним.