На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Благородна вульгарність

22 червня 2012 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 1629 | Коментарів: 15
Новина  Благородна вульгарність
Щойно побачивши афішу благодійного концерту «Підтримай друга», я тут же загорівся ідеєю відвідати це дійство. Вабила в першу чергу можливість почути живу музику місцевого розливу, якою прилучан, відверто кажучи, не балують. Хотілося «зацінити» ще не відкриті для себе гурти й насолодитися потужно-мелодійним виконанням молодої команди «No Koments», що запала в душу з першого ж прослуховування минулої осені. Та й сам задум концерту, коли друзі хочуть зібрати гроші на перчатку-протез учаснику вогняного шоу «Агній» Станіславу Леуті, котрий позбувся пальців на руці, викликав зворушливу повагу. Благородно!

Перший похід на концерт 20 травня увінчався прогулянкою навколо Будинку культури з марним сподіванням почути звуки музики. Можна було й здогадатися, що в річницю масового вбивства прилуцьких євреїв будь-які шоу недоречні, але того ж дня на повну тривав Миколин ярмарок із його веселими заходами… Дізнавшись із перевірених джерел, що концерт перенесли на два тижні, приходжу знову. І знову – тиша, щоправда, цього разу без трагічних ноток. Коли довгоочікуваний концерт уже почав здаватися нездійсненною місією, надію реанімували афіші з новою датою. Як виявилося, третя спроба таки увінчалась успіхом.

Отож, теплий вечір 17 червня, Театральна площа. Публіка, як кажуть у таких випадках, зібралася від малого до старого. Щоправда, вже початкові гітарні рифи змусили багатьох бабусь, затуливши вуха, шукати місце для відпочинку деінде. Це врятувало не тільки їхні голови від болю, але й очі від того видовища, яке невдовзі відкрилося глядачам. Не скажу нічого поганого про виконавців – попри технічні недоречності та власну недосвідченість вони прагнули донести до публіки свою музику. І нехай слова більшості композицій могли розібрати хіба що самі виконавці, а деяким новачкам сцени, на думку глядачів, варто було б дебютувати не в такому людному місці, вони заслужили поваги, адже роблять музику власними творчими силами. До того ж, важка музика, а саме таку грали на Театральній площі, має характерні особливості, які сприймають далеко не всі.

А ось деякі глядачі відривалися незважаючи ні на що. Це діти дошкільного віку, котрі вдосталь набігалися просторим майданчиком, і група молодиків, яких від дітлахів відрізняли довге волосся в декого на голові та пластикові пляшки пива й запалені цигарки в руках майже у кожного. Хлопці розташувалися в усіх на виду – на самісіньких східцях Будинку культури, демонструючи свій культурний чи то субкультурний рівень. Ці металісти (або ж як там вони себе іменують) оголювали торси, крутили в божевільному ритмі головами та викрикували непристойності на адресу танцівниць із колективу «Маріам». І коли ведучий шоу, не зробивши навіть натяку на зауваження, закликав публіку аплодувати конкретно цим юнакам, не вірилося, що він говорить усерйоз – іронія хлюпотіла за край…

Якщо мета виправдовує засоби, останні ми звикли замовчувати. Але бувають випадки, коли мовчання рівнозначне потуранню. Вульгарна гримаса спотворює обличчя благородності, тому, допомагаючи ближньому, було б не зайвим подивитись у дзеркало.

Олександр Бойко

P.S. А «No Koments» на сцені так і не з’явилися…

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2198


Коментарі (15 шт.):

1 Дивитися профіль maxmoney maxmoney Дата: 22 червня 2012 р., 14:38:54  Цитувати
Отже шановне панство, маємо просто унікальну статтю.
Всім, хто допоміг зібрати кошти на протез Стасу треба терміново подивитися в дзеркало. Бо всі, хто приклав руку до цієї шляхетної справи потурають вульгарності. Перші — це звісно організатори. На скількі ж вульгарно було запросити людей до участі в благодійному концерті, а також за власні кошти забезпечити його технічний супровід. Другі — це його учасники. Дуже вульгарно безкоштовно виступати. Ну і на сам кінець, це глядачі, які щиро висловлювали свої емоції та зібрали кошти. Окремою вульгарністю відрізняються спонсори. Як же можна давати гроші на протез?
Одна надія — можливо таких “вульгарних” людей буде більше.
Щира подякам всім хто залишився не байдужим.
2 Дивитися профіль watt watt Дата: 22 червня 2012 р., 15:15:59  Цитувати
Стаття Гавно
3 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 22 червня 2012 р., 15:54:01  Цитувати
Зате реклама газеті

-----
Добавлено 22 червня 2012 р., 20:11:54:

4 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 22 червня 2012 р., 23:45:21  Цитувати
Да, журналісти бувають різні. І статті також.
5 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 23 червня 2012 р., 03:01:39  Цитувати
Helen, це не просто журналіст, це головний редактор
6 Дивитися профіль crok crok Дата: 23 червня 2012 р., 03:46:34  Цитувати
Якщо це написав головний редактор... н-н-ну... мабуть тоді власнику цього видання треба уважніше придивитись до найнятого працівника!
7 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 23 червня 2012 р., 03:59:28  Цитувати
crok, власник цього видання повинен похвалити автора як мінімум, а краще — преміювати, за відмінну рекламу виданню
8 Дивитися профіль Helen Helen Дата: 23 червня 2012 р., 10:34:19  Цитувати
та ні, у нього є досить гарні статті, він навіть якесь відзначення недавно отримав, але є і перегиби
9 Дивитися профіль Tatunya Tatunya Дата: 25 червня 2012 р., 10:36:16  Цитувати
Обличчя благородності спотворюють ось такі графомани, як Ви, пане Олександре.
З Вікіпедії: Субкультура — часть культуры общества, отличающаяся от преобладающего большинства, а также социальные группы носителей этой культуры. Субкультура может отличаться от доминирующей культуры собственной системой ценностей, языком, манерой поведения, одеждой и другими аспектами[1][2]. -- це якщо Ви вважаєте захід провальним через недотримання певних норм поведінки.
На концерті рок-музики люди навряд чи будуть чемно сидіти на лавках, церемонно обмахуючись віялом, і по-театральному плескати в долоньки. Рок-культура - це в першу чергу брутальність. Але це - теж культура. І її слід поважати. Принаймні, мене так виховали. Не знайома з віком автора, але здається мені, що тут накладений яскравий відбиток совка.
Я погоджуюсь, курити і пити в громадських місцях - негарно. Але звести статтю про благородні наміри молоді міста до банального "ай-яй-яй" в бік людей, які просто не схожі на тебе - це низько.
Завжди поважала працю журналіста, бо сама "грєшна, каюсь". Але за цю статтю автор поваги від мене не отримав.
10 Дивитися профіль crok crok Дата: 26 червня 2012 р., 05:53:47  Цитувати
Послухав я у неділю на День молоді любиму автором групу
Цитата:«No Koments», що запала в душу з першого ж прослуховування минулої осені


No comments

-----
Добавлено 26 червня 2012 р., 05:57:38:

Спитав про цю групу у одного з організаторів - що він думає про них, як він оцінює виступ молодої команди, як зіграли
Відповідь була лаконічна - громко!
Я все зрозумів, більш нічого не питав.
11 Дивитися профіль masyanich masyanich Дата: 26 червня 2012 р., 15:59:22  Цитувати
crok Вот здесь ты попал в самую десятку моих мыслей. Организация воскресного концерта на пляжу - был просто суперовой. Всё было продумано и организованно на высшем уровне. Когда пришли с друзьями на пляж - ничто не предвещало беды. Козацкие забавы, Волейбол, всё было круто. Даже не уверенные нотки в выступлении группы "Мамай" на общем фоне - скрашивались. Но когда на сцену поднялась команда, которая Александру Бойку (автору статьи) запала в душу с первого прослушивания " No Koments", я первый раз в жизни пожалел о том, что я - музыкант. И дело даже не в том, что они и как играют, и даже можно было бы ещё стерпеть легендарную Nirvana в их исполнении. Но когда девочка (солистка) начала петь, тут стало ясно, что "No comments".
12 Дивитися профіль maxmoney maxmoney Дата: 27 червня 2012 р., 02:38:00  Цитувати
"Подивився на кількість коментарів і посміхнувся. Щиро радий, що це словоблудство не залишилося без уваги. Дякую всім хто висловився на підтримку організаторів, учасників та глядачів.

Щодо автора - його відверто шкода, адже людина просто не на своєму місті. Як на мене - мета журналіста правдиво освітлювати події, роблячи певні висновки та розставляючи акценти. Але не перекручувати. Якщо він бачить замість людини маленьку плямку на його одязі і про неї пише статтю, то мабуть краще йому працювати в хімчистці, а не в газеті. До речі щодо запрошення в редакцію - я їм скористаюся. Просто, щоб глянути автору в очі.

І ще дуже хочу пану С# в очі подивитися.
Вам, анонимный господин С#, хочу сказать - вы правы: любые благостные намерения и порывы можно непоправимо испортить одной, малоприметной дрянью. И в данном случае эта дрянь - Вы.

А всем, кто искренне поддержал здесь ребят - спасибо. Пусть вы еще не так красиво пишете - не беда. У вас есть ум, совесть и мужество. А писать вы научитесь. Главное, делайте это чаще."

Такий комент я залишив на сайті газети декілька хвилин тому. Але він чомусь там не з‘явився. Чи то технічні проблеми, чи просто комусь не хочеться чути відгуки спільноти. Будемо вірити в краще...
Спробую ще раз з ранку.

13 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 27 червня 2012 р., 03:58:52  Цитувати
maxmoney, наверно шось з двіжком - під статтєю написано "Комментарии (32)", а на самом дєлє їх там 40 на першій сторінці, і є посилання на 2-гу сторінку коментарів, на якій нічого немає.

-----
Добавлено 27 июня 2012 г., 04:04:39:

дак а шо воно за No comments такий? )) Дайте послухать ))

-----
Добавлено 27 июня 2012 г., 04:07:04:

Сьодні будемо чекати статєйку про пляжне Саммер Паті
14 Дивитися профіль crok crok Дата: 27 червня 2012 р., 07:01:06  Цитувати
OLEX,
Цитата:дак а шо воно за No comments такий?
знаєш... не треба тобі їх слухать. Бо то взагалі - "мєлодічєскій грохот", та й усе!
Для остаточної об’єктивності - хлопці й дівчата з групи мають непогане бажання щось зіграти. І навіть щось там стараються. Інколи, місцями, виходить непогано, навіть дуже цікаво! Але, нажаль, таких цікавих місць дуже мало... Одним словом - їм ще надто рано виступати перед прилучанами! Десь перед друзями й "поціновувачами" - будь ласка! Але перед загалом... рано! Просто треба напрацьовувати техніку виконання і... слухати один одного! Бо іноді таке враження, що кожний сам по собі. І - найголовніше - треба виконувати свої пісні, а не переспівувати чужі! Бо одначе краще за оригінал не заспівають, та й слухачам просто порівнювати з оригіналом. А от тії ж "Нє ждалі" чомусь співають свої пісні, не соромляться!
15 Дивитися профіль maxmoney maxmoney Дата: 27 червня 2012 р., 13:02:16  Цитувати
Цитата OLEX:maxmoney, наверно шось з двіжком - під статтєю написано "Комментарии (32)", а на самом дєлє їх там 40 на першій сторінці, і є посилання на 2-гу сторінку коментарів, на якій нічого немає.


-----

Добавлено 27 июня 2012 г., 04:04:39:


дак а шо воно за No comments такий? )) Дайте послухать ))


-----

Добавлено 27 июня 2012 г., 04:07:04:


Сьодні будемо чекати статєйку про пляжне Саммер Паті



OLEX, я тож так думаю. Мабуть, сайт не був розрахований на таку кількість коментів