На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: 20 червня - збори прилучан щодо референдуму про відставку Беркута. Спроба №2

8 червня 2012 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 3062 | Коментарів: 16
Новина  20 червня - збори прилучан щодо референдуму про відставку Беркута. Спроба №2
20 червня - збори прилучан щодо референдуму про відставку Беркута. Спроба №2 20 червня 2012 року Всеукраїнське об’єднання "Свобода" спільно з партіями-членами КОДу проведе ініціативні збори з питань підготовки та проведення референдуму щодо припинення повноважень чинного голови міста Прилуки Чернігівської області Юрія Беркута та відміни рішення міськвиконкому про підвищення комунальних тарифів. На зборах буде обрано ініціативну групу, яка надалі займатиметься питаннями, які стосуються референдуму та його проведення.

Збори громадян відбудуться за адресою вул. Ю.Коптєва (Переяславська), 72 (подвір‘я телекомпанії «ТІМ»).

Початок реєстрації о 16:30. Початок зборів після реєстрації (орієнтовно 17.30)


Довідка: 28 травня 2012 року представники Прилуцької міської організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" направили повідомлення до міської ради про проведення 8 червня цьогоріч зборів громадян щодо обрання ініціативної групи для проведення місцевого референдуму. Мета референдуму, ініціаторами якого спільно зі "Свободою" виступають представники місцевого КОДу, є припинення повноважень чинного голови міста Прилуки Чернігівської області Юрія Беркута та відміна рішення міськвиконкому про підвищення комунальних тарифів ( http://www.chernihiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030268/ ).

Заплановані збори на 8 червня були заборонені Беркутом шляхом заборони надання у оренду (вже оплачену!) приміщення Прилуцького професійного ліцею №34 за 2 дні до назначеної дати.


Коментарі (16 шт.):

1 Дивитися профіль dominium dominium Дата: 8 червня 2012 р., 20:13:02  Цитувати
Я пiшовби але мене з роботи виженуть.)))
2 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 8 червня 2012 р., 20:52:40  Цитувати
переверніть Ю.В. бо недоведи чого трапиться крововилив і нікого стане знімать з мера ))
3 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 8 червня 2012 р., 21:19:37  Цитувати
rediska, воно само
4 Дивитися профіль roland1 roland1 Дата: 8 червня 2012 р., 23:34:00  Цитувати
В Прилуках сейчас 37-й год. Поэтому люди будут бояться. С такой улыбкой как у мера обычно в спину нож загоняют. Плюс вся социалистическая свора прийдет ему на помощь , а горисполком,а депутатики?Директора начнут выгонять людей с работы.Замкнутый круг...
5 Дивитися профіль IgorUA IgorUA Дата: 9 червня 2012 р., 08:46:43  Цитувати
Беркут "вдягає" свою зухвалу посмішку лише коли виходить на люди, а весь інший час з переляканими очима їздить і телефонує своїм босам, намагаючись врятувати свою провладну дупу. Про це позаочи повідомляють ті, хто близько знає цього лицеміра. Незрозуміло, чого деяки прилучани бояться цього хабарника і злочинця, яким вже дуже жваво цікавиться прокуратура і лише очикує команди "фас" зверху? Для міського "голови" нарешті запахло гарячим через громадський референдум про недовіру, який реально може відправити Беркута як мінімум у відставку, а як максимум за грати. Саме тому він так істерично намагається будь що зашкодити проведенню громадського референдуму. Невже ті, хто боїться якихось репресій з боку регіонал-соціаліста не помічає, що Беркута лякають навіть громадськи збори по ініціації референдуму про недовіру, яки ще не відбулись, а вже кинули пана голову у стан не абиякого шоку і депрессії, я вже не кажу, що з ним буде коїться коли референдум відбудеться і прилучани власноруч вкажуть злочинцю де його справжне місце. Я, вся моя родина і друзі обов"язково прийдемо на громадськи збори і на референдум, бо маємо право голосу, совість і повагу до себе, та свого рідного міста Прилуки, над яким відверто знущається хамуватий ставленник тушкованих соціалістів і прибічник грабіжницького режиму Януковича.
6 Дивитися профіль FOX666 FOX666 Дата: 10 червня 2012 р., 18:52:07  Цитувати
Я буду100500% и мой директор меня только поддержит, потому что такой сволочи в мерах в Прилуках ещё не было. Бабий брал взятки и все это знали, но в казну он не лазил. А этот застенчивый воришка уже всех достал.
7 Дивитися профіль Frankinshtain Frankinshtain Дата: 10 червня 2012 р., 22:57:44  Цитувати
Цитата FOX666:Бабий брал взятки
так це є гуд?
8 Дивитися профіль FOX666 FOX666 Дата: 10 червня 2012 р., 23:11:52  Цитувати
Цитата Frankinshtain:
Цитата FOX666:Бабий брал взятки
так це є гуд?
в казну руку не запускал, и это есть гуд
9 Дивитися профіль crok crok Дата: 10 червня 2012 р., 23:28:01  Цитувати
Frankinshtain, то не було гуд! А зараз до цього додай ще й греблю з державного бюджету.
10 Дивитися профіль Sheriff Sheriff Дата: 10 червня 2012 р., 23:42:19  Цитувати
Приосто надо взять и придти и не ждать, когда нам кто-то сделает праздник. Волков бояться - в лес не ходить.
11 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 20 червня 2012 р., 00:37:01  Цитувати
СЬОГОДНІ, 20 ЧЕРВНЯ, ВСІ З ПАСПОРТОМ НА ЗБОРИ ПРИЛУЧАН ПО ПІДГОТОВЦІ ДО РЕФЕРЕНДУМУ!
Початок реєстрації громадян о 16.30. Збори почнуться приблизно о 17.30.
Адреса - вул. Коптєва (Переяславська), 72 (Подвір‘я ТІМу)
12 Дивитися профіль prilukskaja prilukskaja Дата: 20 червня 2012 р., 15:35:11  Цитувати
Ляшко хотел приехать поддержать, но ему отказали, так, что 40 человек от его партии не придут. Дело идет к выборам, страсти накаляются
13 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 20 червня 2012 р., 19:12:19  Цитувати
prilukskaja, категорично ніхто йому не відмовляв, а взагалі люди збиралися заради конкретної справи, а не на цирк прийти подивиться.
14 Дивитися профіль limon limon Дата: 21 червня 2012 р., 00:06:26  Цитувати
OLEX, так як все пройшло?
15 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 21 червня 2012 р., 03:48:46  Цитувати
limon, на ура
16 Дивитися профіль Nyusha Nyusha Дата: 23 червня 2012 р., 09:13:44  Цитувати
Я узнала про это собрание как всегда после того как оно прошло! Но я поддерживаю ВАс!!!!