На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Парни расплатились за пиво и квас в минском магазине рюкзаком двадцатирублевых купюр

14 грудня 2011 р. | Автор: crok | Переглядів: 1752 | Коментарів: 17
Новина  Парни расплатились за пиво и квас в минском магазине рюкзаком двадцатирублевых купюр
Парни расплатились за пиво и квас в минском магазине рюкзаком двадцатирублевых купюр Десять дней назад достоянием общественности стал необычный ролик на YouTube. Парни купили в магазине около десяти упаковок пива «Алiварыя» и «Лiдскага кваса». Видимо, решили отметить какое-то мероприятие в большой шумной компании. Покупка обошлась в 155.000 (сто пятьдесят пять тысяч) белорусских рублей. После того, как кассир назвала сумму, покупатели поставили на транспортер увесистый рюкзак и начали доставать оттуда наличность.

По всей видимости, крупных купюр у них не оказалось. Покупатели предпочли расплатиться банкнотами достоинством в 10 и 20 белорусских рублей. В итоге из рюкзака было извлечено несколько десятков увесистых пачек купюр, перетянутых канцелярскими резинками.
Похоже, что машинки для подсчета денег в магазине не было, и кассир принялась за дело. Продолжительность видеоролика — чуть больше четырех минут. Подсчет денег только начался. Про то, чем закончилась история, YouTube умалчивает.

Девальвация белорусского рубля в прямом смысле ударила по карману. Недавно мне пришлось купить новый кошелек. Старый бумажник буквально порвался из-за обилия купюр мелкого достоинства. Недавно приобретал какую-то мелочевку в ГУМе. Продавец на сдачу отсчитала мне целую пачку 20-рублевых купюр. «Помельче нет?» — съязвил я. Продавщица государственного универсального магазина оказалась культурной: «К сожалению, крупных купюр нет. Это то, что есть в кассе. Извините».



В любом случае история реальна. Судя по всему, события происходили в Минске в начале декабря 2011 г.

Александр Градюшко, websmi.by


Коментарі (17 шт.):

1 Дивитися профіль crok crok Дата: 14 грудня 2011 р., 02:53:48  Цитувати
Ця «новина» specially для тих, хто спить і бачить Україну у союзній державі із Росією! Білорусь якраз і є частиною союзної держави Росії і Бєлорусі. Бацька Лукашенка теж свого часу вважав, що без "братскава расійскава народа" білорусам ніяк!
Ну, а тим, хто не бажає такої "економіки" із "братскім славянским народом Росії" цей ролик нагадає не такій вже й далекій початок "лихих 90-х"!
2 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 грудня 2011 р., 07:16:23  Цитувати
crok, а шо не так? Бачь, жирує молодьож!

-----

Добавлено 14 декабря 2011 г., 07:22:13:

Да і 155000 за немєряно літров пива це фігня, я он 5 год назад кави з коньяком на 21000 попив

-----

Добавлено 14 декабря 2011 г., 11:36:01:

І вже тоді були купюри по 100000 .
Вобщім троллінг детектед.
3 Дивитися профіль crok crok Дата: 14 грудня 2011 р., 11:44:22  Цитувати
OLEX, шо таке - троллінг? якесь новомодне "понятіє"?
4 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 грудня 2011 р., 11:46:29  Цитувати
155000/60 = 2583, тоесть полтора-два литра пива (там явно не літр) стоїть у них щас стоко, як 5 год назад стоїла чашка кофе. І вобще,
Цитата:события происходили в Минске в начале декабря 2011 г.
некісло у них (намного северней чим ми) в декабре розгулюють в шортах і легеньких кофточках

-----
Добавлено 14 декабря 2011 г., 11:47:49:

crok,
Цитата: якесь новомодне "понятіє"?
Сучасне значення терміну «тролінг» з‘явилось в Usenet-конференціях у кінці 1980-х.

Цитата:Тролінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті (на форумах, в групах новин Usenet, в вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну правок, марнослів‘я тощо.
Тролінг є грубим порушенням мережевого етикету (нетикету).
5 Дивитися профіль crok crok Дата: 14 грудня 2011 р., 11:50:43  Цитувати
Ваще-то інфа про інфляцію, а не про пачькі дєнєг!
Нехай би у них кава коштувала і міліард, тільки постійно. Тоді ніяких питань. А тут - інфа про те, що їхніх рублів вже не вистачає навіть на пИво - так швидко все дорожчяє... А те, шо молодьож "жирує" каже про те, що банк імені Лукашенко продовжує штампувати паперові гроші (бо, як бачимо, вони ж у людей є!), а значить - інфляція ще буде збільшуватись!

-----
Добавлено 14 грудня 2011 р., 11:54:33:

OLEX, чєтай звідки взято. внизу адреса вказана. я туди, у ісходне повідомлення, ні букви не добавив.
6 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 грудня 2011 р., 11:55:39  Цитувати
crok, дак я про то і кажу, шо щас по ценам дешевше чим 5 років назад. Дак це інфляція чи шо?

Цитата:А тут - інфа про те, що їхніх рублів вже не вистачає навіть на пИво
де тут така інфа кроме якихось твоїх домислів?
7 Дивитися профіль crok crok Дата: 14 грудня 2011 р., 11:56:03  Цитувати
OLEX, чєтай звідки взято. внизу адреса вказана. я туди, у ісходне повідомлення, ні букви не добавив. А по Usenet-конференціїях якось не лазив ні разу!
8 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 грудня 2011 р., 12:00:43  Цитувати
crok,
Цитата crok:OLEX, чєтай звідки взято. внизу адреса вказана. я туди, у ісходне повідомлення, ні букви не добавив.
Не добавив зато убрав, там в конце:
Цитата:Думается, стоит вообще вывести из обращения все купюры достоинством меньше 1000 белорусских рублей. Тогда не будет поводов к флешмобам, один из которых изображен на видео.
Основна мисля статєйкі. А інфи про те що їхніх рублів на пиво не вистачає там нема!
9 che (гость) Дата: 14 грудня 2011 р., 12:02:06  Цитувати
Гнилинький пияр, я бы советовал по баксу штуку принести, пачка была бы не меньше, а вони поменьшало
10 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 14 грудня 2011 р., 12:02:34  Цитувати
crok, в Usenet-конференціїях термін був новомоднім 30 років назад. В інтернеті він давно загальноприйнятний.

-----
Добавлено 14 декабря 2011 г., 12:08:27:

crok, і нащет "все так дорого", щяс наша гривня - їхня тища. Ти у нас багато на 155 гривень пива купиш? Упаковки три може. Дак де краще?
11 Дивитися профіль rediska rediska Дата: 14 грудня 2011 р., 21:09:00  Цитувати
Цитата:Это видео было удалено пользователем.
Сожалеем об этом.

співчуваю касиру, оце попала ...
12 Дивитися профіль crok crok Дата: 15 грудня 2011 р., 19:25:24  Цитувати
OLEX, che (гость), пачкі грошей - ознака інфляції. І я цим сообщєнієм в новостях всім і вам хотів сказати -
Цитата:що банк імені Лукашенко продовжує штампувати паперові гроші (бо, як бачимо, вони ж у людей є!), а значить - інфляція ще буде збільшуватись!
Багато хто у нас в Україні ностальгічно дивиться на Білорусь, он, мовляв, у них всьо харашо! Хоча я вже повторююсь, та видно - треба трохі розжувати...
Весь сенс моєї замітки - не заздріть Білорусі, її "стабільності" та "заботі про людей"! У них не краще нашого! І не треба ломитися в обійми Росії - дивіться на Білорусь, вона вже в обіймах Росії, але це ніяк не спасає її економіку!
От і все! Не більше і не менше! А на підтвердження моїх слів ось:

Инфляция в Беларуси достигла 106%

Инфляция в Беларуси в ноябре 2011 года по сравнению с предыдущим месяцем составила 8,1%, с начала года (в сравнении с декабрем 2010 года) — 104%. Такие данные приводит Национальный статистический комитет страны.

В ноябре годовая инфляция (по сравнению с ноябрем 2010 года) составила 106%.

Цены производителей промышленной продукции в прошлом месяце по сравнению с октябрем 2011 года выросли на 15,6%, в том числе на инвестиционные товары – на 9,1%, промежуточные товары – 21,7%, потребительские товары – на 7,9%.

Цены на продовольственные товары в ноябре текущего года повысились по сравнению с предыдущим месяцем на 8,5%, с начала года — на 120,9%.

Напомним, что Беларусь с марта нынешнего года переживает самый тяжелый за последние 10 лет финансовый кризис. С 24 мая Нацбанк страны вынужден был девальвировать национальную валюту: официальный курс доллара вырос сразу на 56% — до 4930 белорусских рублей с 3155 рублей, а нацвалюта формально подешевела к доллару на 36%. Цены на различные продукты питания резко увеличились.

7 декабря Национальный банк Беларуси объявил об очередном, 12-м по счету, повышении ставки рефинансирования — с 12 декабря 2011 года на 5 процентных пунктов до 40% годовых. Одновременно увеличатся процентные ставки по операциям поддержки ликвидности банков до 70% годовых.

Как пояснил регулятор, "дальнейшее ужесточение денежно-кредитной политики обусловлено необходимостью закрепления позитивных тенденций в платежном балансе и на валютном рынке страны".

"Кроме того, данная мера позволит снизить инфляционные и девальвационные ожидания в экономике, что станет дополнительным фактором ограничения темпов роста цен. Национальный банк продолжит отслеживать ситуацию в экономике и денежно-кредитной сфере и принимать необходимые решения в области процентной политики", — заверили в белорусском Центробанке.

Нацбанк Беларуси вынужден повышать ставки до столь высокого уровня вследствие экономического кризиса, который начался в стране после валютного дефицита.

9 декабря, пятница, 2011 12:10
http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/inflyatsiya-v-belarusi-dostigla-106.htm

ТО ДЕ МОЇ ДОМИСЛИ? В ЧІМ?
13 Дивитися профіль OLEX OLEX Дата: 15 грудня 2011 р., 23:32:19  Цитувати
crok,
Цитата:пачкі грошей - ознака інфляції
в даному випадку пачки грошей — ознака довбодятлів. 10-тки і 20-ки там напевно років з 10 вже не катіруються.
Це тіпа аби ти сходив в магазін з трьохлітровой банкой копійок шоб поржать, виклав на ютуб відіво, а хтось із Расєї б побачив і валав би - СМАТРІТЄ! НА УКРАІНЄ ДЕНЬГІ БАНКАМІ НОСЯТ! ТАМ ГІПІРЕНФЛЯЦЕЯ!
14 Дивитися профіль chuvak chuvak Дата: 18 грудня 2011 р., 14:43:50  Цитувати
Можна багато говорити про номінали грошей і їх непрактичність у використанні, але ВВП на душу населення у Білорусі - не на користь України.
http://www.inosmi.ru/infographic/20111218/180509343.html
Економіка України менш конкурентноздатна. Можна обговорювати причини, можна спорити про наслідки для кожного громадянина, але все не так однозначно і цифру не обдуриш.
15 Аноним (гость) Дата: 19 грудня 2011 р., 17:42:20  Цитувати
chuvak,
Цитата:ле ВВП на душу населення у Білорусі - не на користь України.
- ВВП це Владімір Владімірович Путін?
ВВП к сожалєнію на хліб не намажеш...
16 Аноним (гость) Дата: 19 грудня 2011 р., 17:55:38  Цитувати
Всі оті ВВП - така относітєльна штука... от напрімєр:
105 мєсто - Свазиленд - 3,072
108 мєсто - Украина - 3,002

а Кіпр, де всі гроші українських оліго(френів)архів, які награбовані в Україні - на 27 місці - 27,722!

Хто нібудь цьому повірить?!
Взагалі ВВП - то технічний показник для економічних розрахунків,.. щось на кшталт середньої температури по палаті!
І до справжнього рівня життя він мало яким боком...
17 Аноним (гость) Дата: 21 грудня 2011 р., 19:20:26  Цитувати
Аноним (гость),
Цитата:Хто нібудь цьому повірить?!

іще как павірить ! Свазілєнд і Украіна - сасєді.